Banyonuza stil katacak banyo paspasları

Bir banyo paspası, küvetten veya duştan çıktığınızda ve aynanın karşısında vakit geçirirken banyo zeminine sıcaklık ve doku getirerek ayaklarınız için hoş bir karşılama sunar. Yumuşak ve tüylü yapısı sayesinde sert zeminlerden gelecek soğuktan sizi korur. Banyo paspaslarının en büyük avantajları, suya karşı koruma sağlamaları, hızlı bir şekilde kurumaları ve kaymaz bir tabana sahip olmalarıdır.

Banyo dizaynı, genel olarak dekorasyona dayanmaktadır. Bir banyo paspası işlevselliği ile ön plana çıkan bir ürün olsa da, aksesuarlarınız ve aydınlatmanızla uyum yakaladığında banyonuzda yepyeni bir görünüm yaratabilir. 

Çeşitli banyo paspas takımları ve kaydırmaz paspaslar, pamuklu, plastik ve bambu, püsküllü ve püskülsüz, daire veya kare şeklinde mevcuttur. Bütçeniz ve zevkiniz ne olursa olsun JYSK'da sizler için bir seçenek vardır. İstediğiniz renk, desen ve ebatlarda yeni bir banyo paspası ile banyonuzu yenileyin. Çeşitlerimizi keşfedin ve harika teklifleri yakalayın.

Duş ve banyonuz için banyo paspasları

Çoğu ev, aynanın önüne, tuvaletin altına yerleştirilen veya duştan çıktığınızda yumuşak ve kuru bir alan yaratan bir paspasla dekore edilir. Konforlu kumaş paspasların yanı sıra, küvet veya duşakabin için kaydırmaz banyo paspaslarımız sizi banyoda düşmekten korur. Bir kaydırmaz, özellikle küçük çocuklar ve yaşlılar için kullanışlıdır. Bu paspaslar, plastik veya doğal kauçuktan üretilmiştir ve klasik nötr beyaz ve gri renklerde mevcuttur.

Pamuklu banyo paspaslarımızın çoğunun alt yüzeyi lateks veya kauçuktur, böylece zeminde kayma riskini azaltırlar.

Kolay ve uygun fiyatlı şekilde banyonuzu yenileyim

Banyonuz ister yeni ister eski olsun, şık ve modern bir hale getirmek için küçük dokunuşlar yeterlidir. Aksesuarlar büyük değişiklikler getirebilir ve uygun fiyatlı bir yatırımdır. Banyonuza düşük bütçeyle yeni bir görünüm katmanızı sağlarlar.