Evinize şıklık katacak perde ve jaluziler

Güneş sıcacık parlarken yapacağınız bir seçim vardır: Işığın içeri girmesine izin mi veriyorsunuz yoksa dışarda kalmasını mı istiyorsunuz? Kararınız ne olursa olsun, JYSK, işini tam anlamıyla yapan, harika görünen ve çok pahalıya mal olmayan geniş bir perde ve jaluzi yelpazesine sahiptir. Stor perdeler evinizde minimal bir görüntü yaratmanıza olanak tanırlar ve eğer İskandinav dekoru hoşunuza gidiyorsa, Nordik görünümü tamamlamanıza yardımcı olabilirler. Bunun yanı sıra, perdeler, görünüm ve işlevlerine göre çeşitli stiller ve kumaşlarda mevcuttur. Tül perdeler odaya yumuşak ve romantik bir görünüm katar. Daha kalın kumaşlı perdeler ise loş bir ortam yaratmak için idealdir. İster tercihiniz sade, düz perdeler olsun, ister plise perdelerin odanıza daha uygun olduğunu düşünüyor olun, çeşitli renk ve uzunluklarda seçebileceğiniz pek çok çeşitimiz mevcut. Aynı zamanda perdelerinizi kendiniz yapmayı seviyorsanız çubuklar ve kumaşlar da satın alabilirsiniz. Online alışveriş yapın veya size en yakın JYSK mağazasını ziyaret ederek uygun fiyatlı ve şık perde ve stor çeşitlerimizi keşfedin.

Farklı stor türlerimiz olduğunu biliyor muydunuz?

Eve gelir gelmez bir şeyleri asabilmenin kolaylığını seviyorsanız, stor perde çeşitlerimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Stor perdelerimiz, güneşlikler ve bambu jaluzilerimiz mevcuttur. Daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardım edecek, çeşitli renk ve malzemelerden karartma stor perde seçeneklerinden seçim yapın.

Hangi stor türünü seçmelisiniz

Stor perdeler ve güneşlikler, hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı oldukları için giderek daha popüler bir hale geliyor.Eğer evinizde alüminyum güneşlikler istiyorsanız, hem uzunluk hem genişliğinden kısaltabileceğiniz bir çift güneşlik makasına ihtiyacınız olacak. Stor perdeler ise genişlik kısmından basitçe ayarlanabilir. Bir diğer pencere çözümü ise plise perdelerdir. Stor perdeleri veya güneşlikleri, beraberinde gelen parçalarla kolayca kullanıma hazırlayabilirsiniz.

Şık perdeler ile evinizde sıcacık bir atmosfer yaratın

Geleneksel kumaş perdeler, odada sıcacık bir atmosfer yaratılmasına yardım eder, aynı zamanda mahremiyet sağlamak ve güneş ışığını çok yoğun olduğu zamanlarda kesmek için oldukça kullanışlıdırlar. Kulağa ağır ve sıkıcı geliyor olabilir ancak tam tersi olabilirler. Perdeleri hafif ve havadar bir his için kullanabilirsiniz, ancak geceleri daha iyi bir gece uykusu için karartma bir stor perde edinmelisiniz. Ayrıca canlı renkler ve sevimli desenler seçerseniz, kumaş perdeler, çocuk odaları için de idealdir. Tül, vual ve karartma gibi çeşitli hazır perdeleri uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Perde ve jaluziler nasıl temizlenir?

Eğer perdelerinizde bakım etiketi mevcutsa, tabii ki dikkate almanız gerekir. Önerilen hassas programı seçin, bu genellikle alçak devir hızında bir yün programdır. Su seviyesi kumaşı koruduğu için yüksek olması önemlidir. Perdeleriniz büyükse, iki farklı yıkama yapmayı mı yoksa iki perdeyi aynı yıkamaya koymayı mı seçeceğinizi düşünün.

Perdelerin makinenin devir hızına dayanıklı olduğundan emin değilseniz, tabii ki elde de yıkayabilirsiniz. Perdelerinizi ister elde ister makinede yıkayın, gereksiz kırışıklıklardan kaçınmak için hala nemliyken asmak iyi bir fikirdir. İyice sıkın veya düşük hızda santrifüjleyin. Perdelerin damlatabileceği fazla suyu alması için yere gazete veya havlu serin, böylece zemini korumuş olursunuz.