Ramazan tatili nedeniyle alınan idari izin kapsamında ülkemiz gümrükleri 8-15 Nisan tarihleri arasında hizmet vermeyecektir. Sipariş telimatlarında, iş günü hesaplamalarına bu tarihler arasındaki günlerin dahil edilmediğini belirtmek isteriz. Mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

Kadın parlak beyaz pencerelerin önüne kalın perdeler çekiyor

Perdelerle gürültüyü, sıcağı ve soğuğu uzak tutabilirsiniz

Hiç yaz aylarında evinizi serin tutmak için ne yapabileceğinizi düşündüğünüz bir durumla karşılaştınız mı? Veya tam tersine kışın soğuğun içeriye girmesini önlemek için? Belki trafikten veya kalabalık sokaklardan etkilenmeden nasıl iyi bir gece uykusu çekebileceğinizi merak etmişsinizdir. Bu sorunlara tek başına mucizevi bir çözüm olmasa da, yalıtımlı perdeler bazılarını hafifletmenize yardımcı olabilir.

Yalıtım perdeleri kullanmanın potansiyel faydaları

Perdeler estetik çekiciliklerinin yanı sıra size ve evinize birçok fayda sağlayabilir. Farklı perde türleri (özellikle karartma perdeler) aşağıdaki özelliklere sahip olabilir:

  • Isıyı engelleyen perdeler
    Genellikle termal perdeler veya yalıtım perdeleri olarak adlandırılan bazı perdeler, özellikle güneş ışığını yansıtma konusunda mükemmel bir arka yüzeye sahiptir. Karartma perdeler ve diğer karartma pencere kaplamaları da ısının dışarıda tutulmasına yardımcı olabilir.
  • Soğuğa karşı yalıtım
    Kalın bir kumaştan yapılan perdeler soğuğa karşı izolasyon sağlayacaktır. Örnek olarak kalın perdelerinizi çekmek, pencerelerden gelen soğuk havanın odanızın geri kalanına sızmasını engelleyerek yatak odanızın, oturma odanızın veya başka herhangi bir odanın kış konforunu artırabilir.
  • Ses yalıtımlı veya ses geçirmez perdeler 
    Ağır ve kalın perdelerin bir diğer faydası da kalın kumaşın sesi emme yeteneğidir. Bu, sesin perdelere nüfuz etmesini zorlaştırır ve perdelerin diğer tarafı daha sessiz olmasını sağlar. Klasik perdelerin, tamamen ses geçirmez perdeler gibi sesi engelleyemeyeceğini göz önünde bulundurmalısınız.

ANHOLT ve AUSTRA gibi kalın perdeler evinize estetik çekicilikten daha fazlasını sağlar; gürültüyü engellemeye yardımcı olabilir, küçük bir yalıtımla konfora katkıda bulunabilir, mahremiyet sağlayabilir veya iç dekorasyonunuzda oda bölücü görevi görebilir.

Yalıtım perdesi HERDLA

HERDLA perde evinizin yalıtımı için olağanüstü bir seçenektir. Özel arkalığı ile sıcak ve soğuğa karşı izolasyon sağlamak amacıyla özel olarak üretilmiştir. HERDLA perde kalın yapısı nedeniyle aynı zamanda ses yalıtımı yaparak evinize giren gürültü, ısı ve soğuk miktarının azaltılmasına yardımcı olur.

HERDLA yatak odasında gri yalıtım perdesi
Perde HERDLA 1x140x300 yalıtımlı antrasit
800,00 TL/adt
1499,00 TL /adt
%47 indirim
STOKLARLA SINIRLI
Pencerenin yanında kalın yalıtım perdesi tutan kadın
Perde HERDLA 1x140x300 yalıtımlı antrasit
800,00 TL/adt
1499,00 TL /adt
%47 indirim
STOKLARLA SINIRLI

Yalıtım istemiyor musunuz? Bunun yerine karatma perdeleri tercih edin

Yalıtım perdeleri her zaman mükemmel bir seçimdir. Ancak evinizden gelen ışığı tamamen engellemek istemiyorsanız AMUNGEN gibi yarı geçirgen karartma perdeler mükemmel bir alternatiftir. AMUNGEN ayrıca size birçok seçenek sunan çeşitli renklerde de mevcuttur.

Yatak odasında gri karartma perdeleri
Yarı ışk geç perde AMUNGEN 1x140x300 gri
700,00 TL/adt
1199,00 TL /adt
%42 indirim

Ürün yelpazemizde çok çeşitli perde ve jaluzi çeşitleri bulacaksınız. Hangi seçeneğin sizin için uygun olduğundan emin değilseniz, personelimizin rehberliği için size en yakın YSK mağazanızı ziyaret edin; ihtiyaçlarınız ve eviniz için mükemmel seçeneği bulmanıza her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Daha fazlasını keşfedin

Nordic mood koleksiyonu: büyük etkiye sahip küçük mobilyalar

Nordic mood koleksiyonu: büyük etkiye sahip küçük mobilyalar

Doğru vitrin nasıl seçilir?

Doğru vitrin nasıl seçilir?

Doğru koltuk nasıl seçilir?

Doğru koltuk nasıl seçilir?