Hazır perdelerle şık pencereler

Perdeler yeni bir evin ilk akla gelen ihtiyacı olmasa da evinizi yuva gibi hissettiren temel parçalardandır. Renk ve modeli dekorasyonunuzun geri kalanı ile uyum yakalamadır. Saten, keten, polyester ve bambu kumaşlar arasından seçiminizi yapın.  

Karartma perdeler, ip perdeler, fon vetül perdelerde farklı standart ölçülerimiz mevcuttur. Karartma ve güneş korumalı hazır perdeler ile ekran yansımalarının önüne geçebilir ve akşamları evinizi yabancı gözlerden koruduğunuza emin olabilirsiniz. Farklı dokulardaki kalın perdeler ise fon olarak kullanmak için mükemmeldir. Vual, uçuş uçuş perdeler ise evinize ferah bir görünüm kazandırır. Çeşitli renklerdeki desenli, çizgili veya düz seçeneklerimiz arasından seçiminizi yapın.  

Sineklik ve cam film gibi perde harici pencere çözümleri arıyorsanız, JYSK'da bu ihtiyaçlarınıza da cevap bulacaksınız. 

112 ürün
    112 ürün

    Eviniz için hazır perdeler

    Perdeler işlevsel olmanın yanı sıra, evinizin atmosferi ve dekoru üzerinde de mükemmel bir etkiye sahiptir. Hazır bir perde çözümü, eve yeni bir soluk kazandırmanın kolay bir yoludur. Hazır perdelerimizde, velur, kadife, polyester, viskoz ve pamuklu kumaş da dahil olmak üzere çeşitli malzeme seçenekleriyle sunuyoruz.