MOMMARKL koltuk MOMMARK bej kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
Özellikler
| Tür | 3 kişilik uzanma koltuklu yataklı kanepe |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Polyester, Arka: Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 25/20/16 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Polyester, Köpük yoğunluğu: 40 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Uzanma koltuğu | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Ayaklar | PP (polipropilen) |
| Dolgu | %100 polyester, %100 polyester elyaf |
| Dış kumaş | %100 polyester |
| Renk | Bej |
| Özellik | Tersine çevrilebilir, Depolama alanlı |
| Uzanma koltuğu | Ters çevrilebilir |
| Yay türü | Her paket yayı bir kumaş paketi tarafından korunur, bu da ekstra esnek bir yatak sağlar, dayanıklılığı arttırır ve sesi azaltır. |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 222 cm, Yükseklik: 83 cm, Derinlik: 90/152 cm |
| Oturma yüksekliği | 48 |
| Oturma derinliği | 58 |
| Uyku alanı | Genişlik: 137 cm, Uzunluk: 200 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 137 cm, Uzunluk: 165 cm, Yükseklik: 78 cm |
| Ağırlık | 103 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Uyku alanında maks yük | 220 kg |
| Paket sayısı | 3 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Saklama alanı | Uzanma koltuğu içinde |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
Korrekt sarokfotel
Bár a kiszállítás kicsit küzdelmes volt a HDT-vel (innen is köszönet a Jysk ügyfélszolgálaton a hölgynek aki segített velük kommunikálni), maga a fotel a mi elvárásainknak megfelel. Aki nagyobb ülőfelületű kanapét keres annak kevésbé ajánlanám, nekünk a kis nappalinkba egyelőre pont tökéletes.
Ad: Anna
Stoffa rovinata
Divano difettoso, la stoffa di rivestimento nella chaise longue è tagliata per circa 3 cm, vorrei un rimborso almeno parziale della cifra pagata….
Ad: Manuel Stefanoni
Ígértes, de
Minden más hasonlóhoz képest olcsóbban, ráadásul egy leárazás közepén vettem meg, ár-érték arányban elég jó. A mérete pont megfelelt, két emberes, az összeszerelés is viszonylag egyszerű. Kényelmes, a háttámlák alacsonyak, de pont megfelelőek még nekem is (186cm). Viszont biztosan nem aludnék rajta ággyá alakítva, a lekerekítés okozta lövészárok miatt ez egy teljesen értelmetlen funkció, a kihúzható plusz felület csak lábtartónak jó - de nehéz kihúzni. A domború ülőfelület szélek meglepetéseket tudnak okozni ha az ember lerak valamit, elég könnyen és gyorsan leszánkázik minden, amit nem középre rakunk. A rakodóhely kevés, egyetlen felnyíló rekesz van, amit nem lehet púposra pakolni. A szövet minősége jónak tűnik, a párnázás kevésbé: pár hét után deformáció látszik a karfák mellett. A színe klassz. A legnagyobb hátrány az, hogy három hét után is enyhe, de jól észlelhető lábszagra, hányásszagra emlékeztető szag terjeng körülötte, amire nagyon lassan enyhül, jelenleg megoldást keresek rá.
Ad: Németh Tamás
Zettel
Ik ben tevreden!
Ad: Инна
Szuper
Egy hete szereltük össze, azóta használom, ugyan kihúzni nem nagyon fogom, de egy személy kényelmesen tud rajta aludni. Magas, masszív kanapéágy, eddig a macskák karmait is jól bírja.
Ad: Juju
Extremt praktisk, bra tyg!
Riktigt bra soffa! Tåligt tyg, bra med förvaringsutrymme, enkelt att dra fram extra sängen. Liten men ändå mycket plats att sova på! Kanske aningen hård, men de är en smaksak.
Ad: Andreas
Szeged
Könnyen szerelhető, tökéletes
Ad: Eszter
Elendige puter
Heilt ok å sitte i,men ryggputene var elendige. Blir ikkje handlet flere ganger jysk
Ad: Hans-Inge
Rohovka
Dakujem pekne velmi som spokojna
Ad: Denisa Jobbikova
Elégedett vagyok
Könnyen összeszerelhető, a furatok pontosak. Kéthetente használjuk, kihúzzuk, ezen alszunk. Kényelmes, masszív kanapé. Remélem sokáig használjuk majd.
Ad: Szabóné Papp Mónika
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
