Bahçe yemekleriniz için az yer kaplayan, şık bistro takımlar

Güneşin bahçenize hayat verişini izlerken, açık hava bistro setinizde kahvaltı ile güne başlamaktan daha güzel bir şey var mı? Dış mekan alanınızın ne kadar büyük veya küçük olduğu önemli değil - güzelleştirmenin birçok yolu vardır. JYSK bahçe bistro setleri ile dış mekanınızın büyüklüğü ne olursa olsun güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bir masa ve iki sandalyeden oluşan üç parçalı bistro takımlarımız, her ortama uygun, çeşitli tasarım, renk ve malzeme seçenekleriyle mevcuttur. Bakım gerektirmeyen veya kolayca saklanabilecek bir bistro seti seçin. Zevkinize ve dış mekanınıza uygun çeşitli bistro setlerini online veya size en yakın JYSK mağazasında bulabilirsiniz.

Bistro yemek masası takımı nedir?

Metal ve ahşaptan, rattana, yapay ahşaba ve diğer her türlü malzemeye kadar birçok bistro seti stili mevcuttur, ancak öncelikle bir bistro setini bistro seti yapan şey, 2 sandalye ile eşleştirilmiş küçük bir masadır. Başlangıçta, bistro seti balkonlar, teraslar ve kafeler gibi küçük alanlar için yaratıldı. Bu günlerde birçok insanın bahçe veya dış mekanları için ortak bir özellik haline gelmiştir. Bistro seti, arkadaşınız veya partnerinizle sabah kahvesi, öğle yemeği ve akşam açık havada yemek yemek için idealdir.

Bistro takımını nasıl seçersiniz

Bistro setlerimizin tamamı tüm mevsim şartlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve ahşap, rattan, yapay ahşap ve metal gibi malzemelerde mevcuttur. Polirattan ve yapay ahşap bistro setlerimiz, suya dayanıklı ve sağlamdır, metal bistro setlerimiz toz kaplamalıdır, bu nedenle aşınma ve paslanmaya karşı korumalıdır. Ahşap bistro setleri, ahşabı yeni ve mevsim boyunca korumak için her yıl yağ işlemine ihtiyaç duyacaktır. Bistro setinin her stilinin kendine göre avantajları vardır, bu nedenle zevkinize ve bahçe tarzınıza uygun olanı seçmek tamamen size kalmıştır. Doğal rattan renkleri, gri bistro takımları, siyah bistro takımları ve masif ahşap bistro masa ve sandalyeleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Huzurlu bir bahçe yemek alanı yaratın

Kompakt bir masa ve sandalye kombinasyonuna ihtiyaç duyan küçük bir alanınız varsa, bir bistro seti tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir. Bahçe bistro setleri her zaman popüler bir seçimdir. Daha büyük bir yemek takımını yerleştirmek için yeterli büyüklükte bir terasa, güverteye veya verandaya ihtiyacınız olsa da, basit bir veranda bistro takımı, bir bahçenin veya küçük bir avlunun küçük bir köşesini kaplayarak güneşli açık havada kahvaltı, akşam üstü için içecekler ya da öğlen sandviçleri için bir ortam sağlar. Klasik dış mekan bistro seti, genellikle, kullanılmadığında katlanabilen bir çift çıtalı hafif bistro sandalyenin eşlik ettiği, sağlam tabanlı ve dairesel üst metal bir masa içerir. Bununla birlikte, geniş bistro setleri yelpazemizde, kare ahşap ve polirattan bistro masaların yanı sıra, uyumlu sandalyeler de dahil olmak üzere çeşitli seçeneklerimiz var.