Modern bahçeler için yapay ahşaptan bahçe yemek takımları

Dış mekan yemek mobilyalarınızı yenilemek istiyorsanız, ancak az bakım gerektiren bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman yapay ahşap veya poli ahşap bahçe mobilyası setlerimize göz atmak isteyeceksiniz. Kompozit bahçe mobilyaları, UV korumalıdır ve tüm hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu harika avantajlara sahip olmanın yanı sıra, aynı zamanda harika görünüyor! Tarzınız veya tercihiniz ne olursa olsun, bahçe mobilyaları söz konusu olduğunda, koleksiyonumuzda sevdiğiniz bir şeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Yatar koltuklar, yüksek arkalı koltuklar ve kolçaklı sandalyeler dahil olmak üzere dört kişilik yemek takımları seçin. Yuvarlak yapay ahşaptan bahçe masalarımız, kare bahçe masalarımız ve dikdörtgen bahçe masalarımız bile var. Yapay ahşaptan bahçe yemek takımı ile her yıl açık havada yemek yemenin keyfini çıkarmaya başlayın.

Yapay ahşap nedir?

Yapay ahşap – veya suni ahşap, doğal ahşabı taklit eden, ahşabın doğal güzelliğini UV ışınlarına dayanıklılıkla birleştiren kalıplanmış bir kompozittir. Solmaz veya çürümez ve sabun ve su ile kolayca temizlenebilir - yağlama gerektirmez. Hava koşullarına tamamen dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dışarıda bırakılabilir - ancak sert kış aylarında tüm dış mekan mobilyalarının örtülmesini öneririz. Az bakım isteyen biriyseniz, kompozit bahçe mobilyaları tam size göre!

Bahçe mobilyası nasıl seçilir?

  • Konfor
    Bahçe mobilyaları, saatlerce oturacağınız zamanlar için bile rahat olmalıdır. Bahçe sandalyesi, hem sırtınız hem de bacaklarınız için destek sağlamalıdır. Bahçe mobilyalarının yüksekliği de oldukça önemli bir role sahiptir ve rahatça oturabilmeniz için vücudunuza en iyi desteği sağlayacak şekilde düşünülmelidirler. Örneğin, sandalyenin kolları ön kolunuzu destekleyen bir yüksekliğe sahip mi? Hem kısa hem de uzun vadede gerçek bir rahatlık hissi elde etmek için, satın almadan önce mobilyayı denemeye bolca vakit ayırmalısınız.
  • İşlevsellik
    Mobilyalarınız, aklınızdaki amaca uygun mu? Mümkün olduğunca az yer kaplayan, istiflenebilir veya katlanabilir mobilyalar edinmek kullanışlıdır. Ayrıca, bahçe sandalyelerinin, bahçe masasının altına itilip itilemeyeceğinin kontrol edilmesi de kullanışlı olabilir, böylece kullanılmadığında size daha fazla yer kalır.
  • Bakım gereksinimleri
    Bakım gerektirmeyen bahçe mobilyaları idealdir, bu nedenle bahçe mobilyanızı alırken malzemeyi göz önünde bulundurun. Her malzemenin gerektirdiği bakım miktarı büyük farklılıklar gösterebilir.