Daha iyi bir gece uykusu için karartma perdeler

Işığın uyku kalitenizde büyük bir etkisi vardır ve yatak odanızdaki hazır karartma perdeler ile uyku kalitenizi kolaylıkla arttırabilirsiniz. Stor perde ve vual perdelerle birlikte kullanara estetik açıdan güzel ve işlevsel bir görünüm elde edin. Bu perdeler en ufak ışıktan bile rahatsız olanlar için ideal bir seçimdir. Güçlü karartma perdeleri yatak odanıza en iyi güneş korumasını sağlar ve aynı zamanda evinizin fazla ısınmasını da engeller. 

Hazır karartma perdelerimiz gri, mavi, yeşil, kum ve siyah renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Karartma perdelerimiz genellikle perde bandı içerir ve %100 polyesterden üretilir. Etkili karartma perdeler hem açık hem de koyu renklerle mevcut, böylece kullanışlılık için şıklıktan ödün vermek zorunda kalmazsınız. Çok çeşitli perdeleri farklı standart ölçülerde, farklı malzemeler arasından seçiminizi yapın. 

9 ürün
    9 ürün

    Eviniz için Karartma Perdeler

    Karartma perdeler sadece siyah olmak zorunda değil. JYSK’da, evinizi güneş ışığından korumaya yardımcı ve sizin daha iyi bir gece uykusu çekmenize yardım edecek karartma perdeleri, harika seçeneklerle bulabilirsiniz. Her evin iç tasarımına uyacak nötr renklerdeki yelpazeden seçim yapabilirsiniz. Eğer tercihiniz daha çok jaluzilerden yanaysa, JYSK’da aynı zamanda karartma özelliğiyle geniş seçeneklerde stor perdeler, güneşlikler ve dikey panjurlar mevcuttur.

    Ürün yelpazesinden online alışveriş yapın veya ipuçları ve tavsiyeler için mağaza çalışanlarına danışın.