Aydınlık ve havadar bir ev için tül perdeler

Şeffaf kumaştan yapılan hazır perdelelerimiz eviniz için  mükemmel hafiflikte bir güneş koruması sağlar. Farklı tasarımlarda evinizin tüm odalarıyla uyumlu bir dizi tül perde çeşidi sunuyoruz. Tül perdeler mutfak veya oturma odasında kullanmak için idealdir. Perdelerinizi katmanlar halinde asın ve ışığı ayarlamanın kolay olduğu şık bir ev yaratın. Katmanlı asılan perdeler, pile benzeri şık bir görünüm yakalar, ışığı odada tutmanıza olanak sağlar ve aynı zamanda size evinizde ihtiyaç duyduğunuz mahremiyeti verir. Tül perdelerimizden birini kullanın ve ışığın evinizde girmesine izin verin. Yatak oda3nızda tül perdenizi, stor perde veya kalın kumaştan karartma bir perdeyle tamamlayabilirsiniz. Pamuk ve polyester gibi hafif kumaşlı perde çeşitlerimiz şeffaf değillerdir ve güneş ışığını daha fazla engellerler. Bu perdeleri mutfağınızda kullanabilirsiniz. Hemen perde çeşitlerimizi keşfedin ve harika bir teklif yakalayın.

26 ürün
  26 ürün

  Perde renk ve tasarımları

  Tül perdelerin çoğunlukla sade olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bizim yelpazemizde mor, mavi ve aynı zamanda gri ve beyaz gibi klasik renkleri içeren çeşitli renkler bulacaksınız. Ayrıca, zeytin yaprağı tül perde ve çizgili desenler gibi muhteşem baskılar da bulacaksınız.

  Perde ve jaluziler nasıl temizlenir?

  Eğer perdelerinizde bakım etiketi mevcutsa, tabii ki dikkate almanız gerekir. Önerilen hassas programı seçin – genellikle alçak devir hızında bir yün program seçilir. Su seviyesi kumaşı koruduğu için yüksek olması önemlidir. Perdeleriniz büyükse, iki farklı yıkama yapmayı mı yoksa iki perdeyi aynı yıkamaya koymayı mı seçeceğinizi düşünün.

  Perdelerin makinenin devir hızına dayanıklı olduğundan emin değilseniz, tabii ki elde de yıkayabilirsiniz. Perdelerinizi ister elde ister makinede yıkayın, gereksiz kırışıklıklardan kaçınmak için hala nemliyken asmak iyi bir fikirdir. İyice sıkın veya düşük hızda santrifüjleyin. Perdelerin altına fazla suyu alması için gazete veya havlu serin, böylece zemini korumuş olursunuz.