Her eve uyum sağlayacak vual perdeler

Vual perdeleri muhtemelen romantik film sahnelerinden tanırsınız, butik bir otel, gün batımıyla kapılar ve pencereler açık ve perdeler esintiyle hafifçe dans ediyor. Kulağa hayal gibi geliyor! O halde bu ortamı evinizde yaratmaya ne dersiniz? İnce, yarı geçirgen malzeme, evinizdeki mahremiyeti korurken, gün ışığının pencerelerden girmesine ve odayı aydınlatmasına izin verir. Hafif kumaşın beyaz tonlarıyla olan kombinasyonu her ev dekoru ve stiliyle mükemmel uyum sağlayacaktır. Bir dizi vual çeşidimiz kuş gözü perdeler ve perde çubuğuna kolayca geçirilebilen perde çubuk cepleri şeklinde mevcuttur. Koleksiyonumuzu aşağıda keşfedin ve harika bir teklif yakalayın. 

Vual perde çeşitlerimiz, çoğu evle uyumlu olmak için nötr renklerde bulunur. Beyaz ve açık gri tonlarıyla, duvar renklerini ve ev aksesuarlarınızı istedğiniz gibi seçebilirsiniz. Sade beyaz bir seçim yapın veya puantiyeli ya da çiçekli tasarımlar içeren desenli perdelerimizden seçin. 

21 ürün
  21 ürün

  Vual perdeler nasıl kullanılır

  Vual perdeler evin her penceresi için uygundur. Sabahları mahremiyetinizi korurken gün ışığının evinize girmesine izin verirler, akşamları için de vual perdeleri uyuyacağınız odalarda ışığı kesmek için bir çift ağır perde veya karartma perdelerle eşleştirmek en iyisidir.

  Perdelerinizi nasıl temizlemelisiniz?

  Eğer perdelerinizde bakım etiketi mevcutsa, tabii ki dikkate almanız gerekir. Önerilen hassas programı seçin – genellikle alçak devir hızında bir yün program seçilir. Su seviyesi kumaşı koruduğu için yüksek olması önemlidir. Perdeleriniz büyükse, iki farklı yıkama yapmayı mı yoksa iki perdeyi aynı yıkamaya koymayı mı seçeceğinizi düşünün.

  Perdelerin makinenin devir hızına dayanıklı olduğundan emin değilseniz, tabii ki elde de yıkayabilirsiniz. Perdelerinizi ister elde ister makinede yıkayın, gereksiz kırışıklıklardan kaçınmak için hala nemliyken asmak iyi bir fikirdir. İyice sıkın veya düşük hızda santrifüjleyin. Perdelerin altına fazla suyu alması için gazete veya havlu serin, böylece zemini korumuş olursunuz.