VEJLBYYataklı kanepe VEJLBY 3 kişilik koyu gri kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
| Tür | 3 kişilik yataklı kanepe |
|---|---|
| Kişiler | 3 |
| Malzeme | Köpük, LVL, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, LVL, Sunta, Kontrplak, Polyester, Arka: Köpük, Polyester, Kolçak: Köpük, LVL, Sunta, Polyester, Ayak: PP (polipropilen), Masif kauçuk ahşap, Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: D30 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Polyester, Köpük yoğunluğu: 80g/m2 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: D23 kg/m³ |
| Ayaklar | PP (polipropilen) |
| Katlanabilir kısım | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: D24 kg/m³ |
| Renk | Koyu gri |
| Özellik | Depolama alansız |
| Yay türü | Her paket yayı bir kumaş paketi tarafından korunur, bu da ekstra esnek bir yatak sağlar, dayanıklılığı arttırır ve sesi azaltır. |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 240 cm, Yükseklik: 86 cm, Derinlik: 88 cm |
| Oturma yüksekliği | 49 |
| Oturma derinliği | 55 |
| Uyku alanı | Genişlik: 140 cm, Uzunluk: 191 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 76 cm, Uzunluk: 195 cm, Yükseklik: 105 cm |
| Ağırlık | 99 kg |
| Maks yük | 330 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Uyku alanında maks yük | 220 kg |
| Paket sayısı | 3 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Talimat | Su ile leke temizliği yapılabilir |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
surprinzator de buna
jysk are niste canapele cam de proasta calitate, no offense. dar asta e chiar buna! bine facuta, spatioasa, comoda, simpla si frumoasa. a fost si foarte usor de asamblat, chiar si de o fată singura;) sunt multumita. ca intotdeauna, serviciul de transport foarte bun.
Ad: maria
Prima bank, ook goede slaapbank
De bank zit lekker stevig. Er passen 3 mensen op, dus het formaat is prima. Ook functioneert de bank prettig als bed voor één of twee personen. Het ligt comfortabel. Verder is het klaarmaken om er op te slapen vrij snel te doen via een relatief eenvoudig te gebruiken mechaniek. Het in elkaar zetten van de bank vergt wel wat tijd en moeite, en soms passen de schroefgaten niet perfect op elkaar. Dit is echter een relatief klein probleem. We hebben de bank desondanks in elkaar kunnen zetten in 2.5 - 3 uur tijd. En wanneer de bank eenmaal stond, waren we er super tevreden mee!
Ad: Gerwin
Prima bank, ook goede slaapbank
De bank zit lekker stevig. Er passen 3 mensen op, dus het formaat is prima. Ook functioneert de bank prettig als bed voor één of twee personen. Het ligt comfortabel. Verder is het klaarmaken om er op te slapen vrij snel te doen via een relatief eenvoudig te gebruiken mechaniek. Het in elkaar zetten van de bank vergt wel wat tijd en moeite, en soms passen de schroefgaten niet perfect op elkaar. Dit is echter een relatief klein probleem. We hebben de bank desondanks in elkaar kunnen zetten in 2.5 - 3 uur tijd. En wanneer de bank eenmaal stond, waren we er super tevreden mee!
Ad: Gerwin
Prima bank, ook goede slaapbank
De bank zit lekker stevig. Er passen 3 mensen op, dus het formaat is prima. Ook functioneert de bank prettig als bed voor één of twee personen. Het ligt comfortabel. Verder is het klaarmaken om er op te slapen vrij snel te doen via een relatief eenvoudig te gebruiken mechaniek. Het in elkaar zetten van de bank vergt wel wat tijd en moeite, en soms passen de schroefgaten niet perfect op elkaar. Dit is echter een relatief klein probleem. We hebben de bank desondanks in elkaar kunnen zetten in 2.5 - 3 uur tijd. En wanneer de bank eenmaal stond, waren we er super tevreden mee!
Ad: Gerwin
Signora
Divano letto molto bello e comodo, molto soddisfatta
Ad: Liubov
Recomand cu incredere!
Produs conform cu descrierea,pret ok,livrare ok,montaj relativ simplu!
Ad: George
Buena compra lo recomiendo
Muy contento con la compra y con el servicio de Jysk.
Ad: Pablo
Divano letto
Bello,comodo e facile da montare
Ad: Stefania
Rec.
Produs ok!
Ad: Stoica Constantin
Divano letto
Davvero comodi e belli robusti. Qualità ottima!!
Ad: Parminder
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
