VEJLBYL koltuk VEJLBY açık kum kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
| Tür | 3 kişilik uzanma koltuklu yataklı kanepe |
|---|---|
| Kişiler | 3 |
| Malzeme | Köpük, HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 21 kg/m³ |
| Uzanma koltuğu | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Ayaklar | Plastik, Masif çam |
| Katlanabilir kısım | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Dolgu | %100 polyester, Köpük |
| Renk | Açık kum |
| Özellik | Tersine çevrilebilir, Depolama alanlı |
| Yay türü | Bonel yayları sağlam ve oldukça sabit bir yatak sunar. |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 243 cm, Yükseklik: 89 cm, Derinlik: 86/156 cm |
| Oturma yüksekliği | 49 |
| Oturma derinliği | 55 |
| Uyku alanı | Genişlik: 145 cm, Uzunluk: 195 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 76 cm, Uzunluk: 146 cm, Yükseklik: 144 cm |
| Ağırlık | 112 kg |
| Maks yük | 330 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Uyku alanında maks yük | 220 kg |
| Paket sayısı | 3 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Makinede yıkama | Lekeler su ile temizlenebilir |
| Talimat | Nemli bir bezle silin |
| Saklama alanı | Uzanma koltuğu içinde |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super gauč
Máme ho zatím 2 týdny a využíváme ho každý den. Vypadá hezky esteticky, je pohodlný, měkký a rozkládací část je taky super. Všimli jsme si zatím jen 2 vad na textilu, kdy postranní opěradlo bylo od neznámé již ztvrdlé tekutiny špinavé. Na lenošce je malý čtvereček 1x1cm, kde to vypadá na vznikající díru. Zatím drží tvar a není moc vidět, uvidíme později. Jinak skládání celkem šlo, chlapi to zvládli bez návodu.
Ad: Adri
Heel tevreden
Iets moeilijker dan de 1-zit om in elkaar te zetten. Het plannetje soms wat verkeerd geïnterpreteerd. Zit heel goed. Handig met de slaapbank, die heb ik nog niet uitgetest. Het vak voor de dekens ofzo in te bewaren is een echte meerwaarde voor ons om ruimte te besparen. Zeer tevreden over ons nieuw salon
Ad: Lieve
100% satysfakcji
Produkt zgodny z opisem Jakość w skali 1-10 u mnie daje 10+ Rewelacyjna cena. Narożnik który nie rozleci się po pół roku jak inne oferowane w sklepach internetowych które tylko wyglądają na ładne a jakość jest marna. Ten narożnik spełni oczekiwania nawet wymagających i wybrednych klientów. Trzeba tylko poświęcić trochę więcej czasu na złożenie. Polecam w 100%☺️
Ad: Paweł
Superbra oxh bekväm soffa
Bra pris för att vara en bäddsoffa, skön och fin färg.
Ad: Marina
Sarokkanapé
Sarokkanapé vásárlása során maximálisan meg vagyok elégedve az eladó munkájával és akiszállításal is.
Ad: Keresztes József
NIe warte
„Narożnik to tandeta, jakiej jeszcze w życiu nie widziałem. Oszczędność na materiale, słaba jakość i wykonanie. Szuflada wysuwana do spania to tragedia – konstrukcja z deseczek, niesolidna. Powinno być wszystko ładnie pokryte, a nie goła płyta. Moja stara kanapa była tańsza, a ładnie wykończona i solidna. Narożnik nie jest wart tych pieniędzy.”
Ad: BUBU
Holder i mindre end et år
Vi har haft sofaen i nu 11 måneder, og for 2 måneder siden begyndte vi at kunne mærke fjedrene, når vi sætter os. Vi skynder helt ned i den og får ondt i ryggen af det. Den er også begyndt at fnugge i stoffet og den er bare ikke pæn at se på mere. Super ærgerligt !
Ad: Nur
Slaapbank
Mooi modern ogende slaap/hoekbank zit en ligt heerlijk! Mooie stof lijkt duurzaam. Voldoet aan alle punten!
Ad: Marianne
Enttäuschung
Die Verarbeitung ist sehr schlecht, nach 1 Jahr ist die Sitzfläche schon durchgesessen, und die bereits beschriebenen Latten brechen ab. Tragende Teile sind mit dünnen Nägelchen verbunden. Kann das Sofa nach etwas über einem Jahr wegwerfen. Das läßt sich nicht mehr reparieren. Nie wieder werde ich hier ein Sofa kaufen. Zu dem Preis habe ich doch etwas mehr Qualität erwartet.
Ad: Janßen
Täys p*ska
Älä osta! Tyynyt menettävät muodon heti. Näyttää todella epäsiistiltä.
Ad: Björn
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
