FEMRISStor perde çift taraflı FEMRIS 80x220cm byz
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
| Malzeme | %100 polyester |
|---|---|
| Talimat | Su ile leke temizliği yapılabilir |
| Boyut | Genişlik: 80 cm, Yükseklik: 220 cm |
| Braket dahil boyut | Evet |
| Kumaş genişliği | 76 cm |
| İşlem türü | Boncuk zincir |
| Çalışma yönü | Ters çevrilebilir |
| Boru | 16 mm |
| Üst ray yüksekliği | 4 cm |
| Üst ray derinliği | 1 cm |
| Alt ray | Çelik ray, beyaz |
| Renk | Beyaz |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Ağırlık | 130 g/m². |
| Renklendirme metodu | Kumaş iplik boyalı olduğu zaman, her iplik dokumadan önce boyanır. Bu, dokuma desenlerinin her iki tarafta da görünür olduğu anlamına gelir ve renkleri daha dayanıklı kılar. |
| Özellik | Duvar ve tavan montajı için braketler duvara, tavana veya pencere çerçevesine vidalanarak monte edilir. Kelepçe braketlerinin pencere pervazına takılıp ve oturtulması kolaydır ve herhangi bir vidalama veya delme olmadan kurulum yapmanızı sağlar. Kelepçe braketleri çift açılım pencereler için uygundur. |
| Vidalar ve dübeller | Hariç |
| Vidalar ve tıpalar | Vidalar ve tıpalar dahil değildir |
| Vida boyutu | 4,0x60 mm |
| Montaj için gerekli vida sayısı (dahil değildir) | 2 |
| Kısaltma | Genişlik kesilemez |
| Makinede yıkama | Hayır |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Roleta
Roleta den a noc je super za tu cenu,mam bilou,vypada luxusně a dobře se montuje, doporučuji
Ad: Helena
Értékelhetetlen
Nagy csalódás volt. A küldemény külső dobozon és a termék csomagoláson sem voltak sérülés nyomai, de a bent levő termék felszerelését követően, amint használni akartuk azonnal kiderült, hogy valami probléma van, mivel rettenetesen szorult, alig lehetett a rolót lejjebb engedni/ húzni. Kiderült, hogy azért akad használat közben, mert a roló belső tartó rúdja középtájon nagyon meg van görbülve, vagy lehet el is van törve és így felcsavart állapotban teljesen be volt szorulva. Ahogy sikerült lejjebb csavarni látszódott már, hogy a tartó rúd középen teljesen el van görbülve.
Ad: N.N.
Rolo zavese
Rolo zavese su dobre, ali nisam zadovoljna rokom isporuke. Kreirala sam porudzbinu 3.marta, u prodavnici mi je receno da ce zavese stici 6-10 radnih dana od datuma porudzbine. 10 dana nije bilo nikakvog obavestenja, posle 10 dana sam dobila obavestenje da je porudzbina tek tad poslata iz Bugarske, da bi konacno stigla 8 dana nakon toga, sto znaci da sam istu cekala 20 dana.
Ad: Emilija Cvetkovic
Kaunis rullaverho
Näppärä asentaa ja kivan ilmeen toi keittiöön. Verho rullaa hyvin.
Ad: Sari
Ár érték arányban tökéletes
Könnyen összeszerelhető és használható, esztétikus függönyünk lett
Ad: Anna
Veldig bra.
Superfin. Fin farge til et mørkt rom. Lett å henge opp. Fornøyd.
Ad: Kjerstin
review
easy to install nice, please increase colour range
Ad: yeliz
Top rolgordijnen
Heb de laatste tijd veel van deze duo rolgordijnen gekocht bij Jysk. Ook al in het verleden. Ben er iedere keer weer blij mee. Goedkoop en voldoet volledig aan de verwachtingen. Zijn ook goed in te korten.
Ad: Linda
Щори
Щорите са хубави ,но е добре да предлагате и скоби за монтаж на стена или таван. Не се продават почти никъде . Затруднихме се да намерим.
Ad: Melina
tende a rullo
facilissime da montare, molto belle e funzionali
Ad: Simona
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
