Bahçe bakım ürünleri ve kılıfları

Bu bahar ve yaz JYSK’un bahçe bakım ürünleri ve mobilya kılıfları ile bahçe mobilyalarınızın harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Yakın zamanda, bir bahçe alışverişi yapmayı planlıyorsanız yolunuzun JYSK'dan geçmesi muhtameldir. Sizlere yıllar boyunca aynı ölçüde zevk vermesi için, yatırımınızı korumak isteyeceksiniz. 

Kimse bahçe bakımını dört gözle beklemez, işte bu yüzden yepyeni malzemeler ve özel üretim kullanalarak, yapılması gereken bakımı minimuma indiriyoruz. Bununla beraber dış mekan mobilyalarınıza gereken bakımı gösterirseniz, karşılığını yıllar boyunca alırsınız. Bahçe mobilya kılıfları akıllıca bir seçimdir. Sandalyeleri ve masalarınızı, öngörülemeyen hava şartlarından korumak daha uzun süre yeni görünmelerini sağlar ve güneşin ilk ışıklarında, kullanım için temiz, kuru ve hazır oldukları anlamına gelir. Mobilyaları, özellikle sert ahşabı en iyi şekilde korumak, pratik ve masrafsız bir çözümdür. 

Yeri gelmişken, sert ahşap mobilyalar, Jutlandia yağı gibi bir bahçe bakım ürününün yıllık kullanımından büyük fayda görecektir ve suya dayanıklı bitişini korumasına yardımcı olacaktır. 

9 ürün
    9 ürün