Yapay ahşaptan bakımı kolay bahçe masaları

JYSK'da, güzel bir ahşap yapıya ve dayanıklılığa sahip UV korumalı bir malzeme olan yapay ahşaptan yapılmış bahçe yemek masaları bulacaksınız. Tasarım, işlevsellik ve dayanıklılığı birleştirir. Bu tür mobilyaların sabun ve su ile temizlenmesi de kolaydır. JYSK'da, bakım gerektirmeyen ve hava koşullarına dayanıklı ve tüm yıl boyunca dışarıda bırakabileceğiniz Jutlandia yapay ahşap serimiz de dahil olmak üzere bir dizi yapay ahşaptan mobilya bulacaksınız.  
 
Dış mekan masanızı temiz ve yeni gibi tutmak için gereken tek şey sabunlu bir bezle ara sıra silmektir. Pratik, şık ve her türlü ortama uyacak çeşitli şekil, boyut ve stillerde mevcuttur. JYSK, geleneksel ve modern tasarımlar yaratmak için yapay ahşap masa üstlerini çelik, alüminyum ve polirattan gibi diğer malzemelerle birleştirir. Burada kendinize uygun büyük veya küçük bir bahçe masası bulacağınızdan emin olabilirsiniz! İster hasır bahçe mobilyası, ister yapay ahşaptan bir takım arıyor olun olun, JYSK tarzınıza ve bütçenize uygun çok çeşitli dış mekan yemek takımlarına sahiptir.

Yıl boyunca tüm hava koşullarına uyum sağlayan bahçe masaları 

Doğal malzemelerin görünüşünü ve verdiği hissi seviyorsanız, ancak ahşap ve hasır bahçe mobilyalarının gerektirdiği ekstra özen ve bakımla uğraşmak istemiyorsanız, yapay ahşap mükemmel bir alternatiftir. Doğal ahşap, yıllar boyunca dış mekan yemek takımlarında ilk tercih olmuştur. Kesinlikle çok güzeldir, ancak şeklini korumak için çok fazla bakım gerektirebilir. Yapay ahşap giderek daha akıllı bir seçenek olarak görülüyor. Ahşabın doğal güzelliğini taklit etmek için tasarlanan yapay ahşap, yüksek derecede UV korumasına sahip ve herhangi bir bakım gerektirmeden en yağışlı havalara dayanabilen sentetik bir muadildir.