Popüler İskandinav yılbaşı battaniye ve kırlent modelleri

Yılbaşı çanları çalıyor

Dünyanın her yerindeki birçok insan için (ve doğal olarak JYSK'da da) yılbaşı "hygge" ile eş anlamlıdır. Gelecek yıla erken bir merhaba için yeni Nordic Mood koleksiyonu, kışın olmazsa olmazı mükemmel İskandinav yılbaşı dekorunu sizlerle buluşturmaya hazır!

Yeni koleksiyon, kalpler, köknar ağaçları ve yıldızlar gibi geleneksel, zamansız İskandinav yılbaşı parçalarını ve kendine has kırmızı şapkalarıyla büyüleyici İskandinav cücelerini bünyesinde barındırıyor. Klasik yeşilin sofistike tonları, kırmızının zengin tonları, kışın temsilcisi beyaz ve sıcak ahşap ile neşeli, geleneksel yılbaşını kucaklayan bir renk kombinasyonu ortaya çıkıyor. Yeni Nordic Mood yılbaşı koleksiyonu Kasım ayının başından itibaren mağalarımızda satışa sunulacak ve yılın tartışmasız en iyi zamanının tadını çıkarmaya tamamen hazır olmanız için sizlere yeterli zamanı verecek.

Tatil motifleri ve kalp şeklinde yılbaşı süslemeleriyle kırmızı ve yeşil renkli yılbaşı kupaları

GULLTOP yılbaşı kupası kesinlikle tatil sezonunuza biraz neşe katacaktır. Klasik emaye kupaları anımsatan bu konforlu seramik kupalar, büyüleyici yılbaşı motifleriyle süslenmiş, hem canlı kırmızı hem de koyu yeşil renklerde mevcuttur. İster sıcak çikolatanızı, ister en sevdiğiniz türk kahvenizi yudumluyor olun, GULLTOP kupa, aileniz ve arkadaşlarınızla keyif aldığınız her türlü sıcak içeceğe sıcak bir kış dokunuşu katacaktır. 

Kırmızı cüce şapkalı ve gri sakallı Noel cücesi, kırmızı yılbaşı şamdanı ve yapay köknar dalı

Yeni Nordic Mood koleksiyonu seramik ve tenekelerden yumuşak, sevimli bir dosta uzanan geniş bir koleksiyona sahiptir. MUGGLESTEN yılbaşı cücesi şimdiden kışın favorisi. Yaramaz yılbaşı cücesi ikonik kırmızı bir şapka ve sevimli bir düğme burunla geliyor. Yünlü bir kazak mı giyiyor yoksa sadece büyük, gür, gri bir sakaı mı var? Buna siz karar vereceksiniz.

Geleneksel İskandinav yılbaşı söz konusu olduğunda HILDEGUN şamdan, geleneklerin modern bir şekilde yorumlanmasının harika bir örneğidir. Minimalist geometrik şekli ve LED ışıkları, sadeliği ve şık tasarımı buluşturarak kış tatili boyunca pencerelerinizi aydınlatmanıza olanak tanıyor.

İskandinav yılbaşı dekoruyla dekore edilmiş rahat oturma odası
İskandinav yılbaşı dekorlu yeşil vazoda yapay köknar dalı
Yılbaşı ağacı motifli şenlikli kırlentler

Yeni Nordic Mood yılbaşı koleksiyonu, evinize şenlik neşesi ve yılbaşı heyecanını en iyi şekilde yansıtan dekoratif parçalar içeriyor.

Köknar kozalakları ve İskandinav yılbaşı dekorasyonuyla yapay köknar dalı

Nordic Mood yılbaşı koleksiyonundaki diğer birçok ürün gibi COVELLIN yılbaşı süsü de geleneksel İskandinav yılbaşı kutlamasını yansıtıyor. Beyaz-altın rengindeki melek formunda ve siyah-altın rengindeki 8 köşeli yıldız formunda mevcut olan bu süsler, minimalist sadeliğin evinize nasıl yılbaşı neşesi getirebileceğinin harika bir örneği. COVELLIN süslerini yılbaşı ağacınıza, çam dallarına veya yılbaşı neşesiyle içinizi ısıtacağını düşündüğünüz başka herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

mermerden yıldız şeklinde mumluk, yıldızlı yılbaşı LED mumu ve LED aydınlatmalı yılbaşı ağacı

Yıldız şeklindeki RUTILKVARTS mumluk, yüksekliği ve pirinç detayı ile  çağdaş bir ifade kazanırken geleneksel yılbaşı dekoruyla da uyum sağlıyor. RUTILKVARTS, altın yıldızlarla zarif bir şekilde süslenmiş bir yılbaşı LED mumu olan NELLIK için mükemmel bir seçimdir. 

Daha fazlasını keşfedin

Yeni Nordic Mood koleksiyonu ile evinize bahar havası katın

Yeni Nordic Mood koleksiyonu ile evinize bahar havası katın

Yemek masanıza doğadan sıcacık bir dokunuş

Yemek masanıza doğadan sıcacık bir dokunuş

Oturma odanız için bütçe dostu 5 dekorasyon fikri

Oturma odanız için bütçe dostu 5 dekorasyon fikri

Mum lekesi nasıl temizlenir?

Mum lekesi nasıl temizlenir?