HUNDESTEDBerjer HUNDESTED kırık beyaz peluş/doğal meşe rengi
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Tür | Berjer |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik, Ayak: Folyo, Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³ |
| Ayaklar | Folyo, Çelik |
| Dolgu | %100 polyester, %100 köpük |
| Dış kumaş | %100 polyester |
| Renk | Kırık beyaz, Doğal meşe |
| Özellik | Teddy kumaş, genellikle polyester gibi sentetik elyaflardan yapılmış peluş bir tekstildir. Kumaş, kürkü andıran yumuşak bir his veren kabarık, fırçalanmış elyaflara sahiptir. Teddy kumaş farklı dokularda ve elyaf uzunluklarında bulunur. |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 72 cm, Yükseklik: 98 cm, Derinlik: 80 cm |
| Oturma yüksekliği | 45 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 76 cm, Uzunluk: 76 cm, Yükseklik: 76 cm |
| Ağırlık | 11 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Çok Şık
Öncelikle oturma odamızda çok şık durdu. Sağlam ve konforlu.
Ad: Kadir
Fotelja
Fotelja je sjajna i veoma udobna
Ad: Milica
Це скарб!
Придбали 2 крісла за акцією. Зібрали дуже швидко. Матеріал сталь та добре оброблені болти, ржавіти не повинно. Дуже зручне та гарне. Сидіння збите та не повинно просісти в ближній час.
Ad: Олена
Nätt och lättplacerad
Enkel att montera. Snygg att se på. Lite "stum" att sitta i men klart prisvärd då jag köpte på erbjudande.
Ad: Kerstin
Мрія здійснилася
Чудовий набір. Купила пару: це крісла та маленький стільчик для ніг. Дуже зручно сидіти та просто відпочивати ввечері перед телевізором. Мріяла, купила та і вам рекомендую розслабитись ;)
Ad: Оксана
Liten och nätt fåtölj .
Liten och nätt, skön att sitta i om man lägger dit en extra sittdyna . Frågetecken hur man gör ren klädseln!
Ad: Eva .
Кресло
Много удобно и стилно и в комбинация с табутетката е чудесно.
Ad: Галин Колев
Ziemlich chic, schön und irre bequem
Ich habe gleich 2 davon bekommen (mit Hocker); Lieferung durch nette Hermes Mitarbeiter. Bin super happy; leichte Montage und wenn sie dann stehen, man möchte einfach nur noch im kuschligen TeddySessel den Tag genießen - oder Abend. Klare Kaufempfehlung.
Ad: Karin K.
Super
Supee fotel bardzo wygodny w przystepnej cenie.
Ad: Barbara Imbor
Наше улюблене крісло
Маємо таких вже 2, зручні, гарні і якісні. Єдине що, глибокі за для нас, підкладаємо подушки маленькі під поясницю.
Ad: Катерина
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
