Göz alıcı berjerler

Berjer ya da tekli koltuk, adına ne derseniz deyin bu koltuklar evlerimiz için olmazsa olmazdır. Doğru döşeme tarzıyla berjerler, her hangi bir odayı gerçekten tamamlayabilir ve odanın odak noktası olabilir. Berjerler, harika bir kitapla veya sıcak bir içecekle konforlu bir şekilde çekilebileceğiniz sıcacık bir köşe yaratırlar. Rustik hasır, şık suni deri veya klasik döşeme seçeneklerimizden dekorunuza uygun berjer tercihinizi yapın.

Berjerinize oturun ve rahatlayın 

Kanepe ve oturma odası mobilyalarınızı tamamlamak için modern bir berjer mi arıyorsunuz?

Yüksek kaliteli berjerleri, evinizin iç tasarımına uygun, çeşitli stillerde ve uygun fiyatlarla JYSK’da! Suni deri kumaştan, ayak destekli, kolçaklı, döner veya yatar pek çok çeşidiyle berjerler; konforlu, lüks ve modern bir tarz yaratırlar. Alternatif olarak, rustik meşeden hasır rattan bir berjer, mid-century modern stilden ilham alan bir ev için mükemmeldir. Mevcut kanepenize eşlik edecek çarpıcı bir berjer arıyorsanız veya sadece tasarımınıza modern bir dokunuş eklemek istiyorsanız, bütçenize uyacak, şık ve uygun fiyatlı seçeneklerimiz de mevcut. Konforlu bir akşam için mükemmel bir orta sehpayla kombinleyin, rahat minderler ve örtüler ekleyin. Klasik İskandinav tasarımı için, gri kumaştan, lüks, uyumlu bir kanepe ve berjer takımı tercih edebilirsiniz.

Berjer bakım ve onarımı

Berjerinizin için seçtiğiniz malzeme ne olursa olsun yeni mobilyanızı temizleyip, bakımını yapmak iyi bir fikirdir. Suni deri gibi malzemeler ıslak bezle kolayca silinebilirken, kumaş daha hassastır ve bakım gerektirir. Lekeleri önlemek için bir kumaş koruyucu ve kazalara karşı bakım için kumaş temizleyici edinin. Sandalye ayakları için, ahşabı lekelere karşı koruyacak ahşap yağı da satın alabilirsiniz.

Bakım ve aksesuar çeşitlerimize buradan göz atın.

Favorileri berjerinizi JYSK online’da keşfedin veya daha fazla ilham için bizi mağazada ziyaret edin.