VEJLBYL koltuk VEJLBY koyu gri kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
| Tür | 3 kişilik uzanma koltuklu yataklı kanepe |
|---|---|
| Kişiler | 3 |
| Malzeme | Köpük, HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Malzeme | Oturma yeri: Keçe, Köpük, metal , Sunta, Kontrplak, Masif çam, Arka: HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 21 kg/m³ |
| Uzanma koltuğu | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Ayaklar | Masif çam |
| Katlanabilir kısım | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PUR köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Dolgu | %100 polyester, Köpük |
| Renk | Koyu gri |
| Özellik | Tersine çevrilebilir, Depolama alanlı |
| Yay türü | Bonel yayları sağlam ve oldukça sabit bir yatak sunar. |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 243 cm, Yükseklik: 86 cm, Derinlik: 86/156 cm |
| Oturma yüksekliği | 49 |
| Oturma derinliği | 55 |
| Uyku alanı | Genişlik: 145 cm, Uzunluk: 195 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 58 cm, Uzunluk: 76 cm, Yükseklik: 130 cm |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Uyku alanında maks yük | 220 kg |
| Paket sayısı | 3 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Saklama alanı | Uzanma koltuğu içinde |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Heerlijke bank voor goede prijs
Fijne bank met opberg- en slaapoptie - compact maar ook veel ruimte zo. Heel blij mee!
Ad: C. Laarman
Nätt och snygg
Fin bäddsoffa som är nätt, snygg och skön att sitta i med stor förvaring.
Ad: Lena
Fijne bank
We hebben deze als bank voor kantoor gekocht en slaapbank, sinds we geen logeerruimte hebben anders. Hij ligt op de bankzijde prima, de uitklap kant ligt iets minder maar alsnog goed. Hij zit verder wel prima en de rugkussens zijn prettig. Al met al een goede keuze geweest, zeker voor dezs prijs. Bij een andere bekende geel met blauwe winkel waren de prijzen hoger en het zitcomfort lager.
Ad: Shar
Divano letto
Purtroppo devo lasciare una recensione negativa. Il divano ha il cartone retrostante un pezzo del montaggio rotto. Ho dovuto scocciarlo e anche se non si vede mi secca molto. Inoltre i pezzi per il montaggio seppur incelofanati erano sporchi di una polvere tipo segatura. Più attenzione nella preparazione dei pacchi o nel trasporto..
Ad: Paolo
Loša kupnja i podrška
Izbjegavajte kupnju namještaja u Jysku. Jamstvo traje samo dvije godine, nakon čega ste prepušteni sami sebi – nema dijelova, nema popravka nema podrške , a kvaliteta je loša. Bacanje novca na proizvod koji se ne može servisirati ne postoji nikakva mogućnost kupnje rezervnih dijelova niti popravka.
Ad: Juka
Excelente
Gosto de profissionalismo dos colaboradores. Boa empresa . Cumpre com os prazos indicados . Obrigada JYSK.
Ad: Mariana Sima
Super zestaw w niskiej cenie
Jako specjalista w branży mebli tapicerowanych mogę tylko napisać że za te pieniądze nie znajdziecie nic lepszego. Jest miękko i o to chodzi. Nawet jeśli są mankamenty które ja widzę to nie ma znaczenia. Jest wygodne i tyle. Montaż zestawu dla mnie to pestka ale i dla każdego nie powinno sprawiać problemu. Polecam z czystym sumieniem.
Ad: Damian
Coltar ok
Multumit de coltarul achizitionat din magazinul dv. din Campina. O piesa de mobilier foarte buna, robusta si frumoasa in raport cu pretul.
Ad: Dragos
Odstrašující montáž
Neočekávala jsem, že pohovku složíme za 5 minut, ale že najdeme chybně návratné díry, které k sobě nepasovaly a musely se převrtávat, některé byly zalepeny lepidlem a muselo se složitě vydloubávat…, to jsem opravdu nečekala. Můj partner pohovku skládal s těmito nutnými úpravami zmetku z výroby 5 hodin!
Ad: Petra Flagner
H
Goed
Ad: Hendrik
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
