VEMMELEVKaryola VEMMELEV depolamalı 180x200 bej kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
| Malzeme | Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
|---|---|
| Yatak çerçevesi | Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Yatak başı/ayak paneli | Malzeme: Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Yatak yanı | Malzeme: Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Renk | Bej |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 200 cm, Uzunluk: 217 cm, Yükseklik: 115 cm |
| Yatak ebatı | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm |
| Boyut | 180x200 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 114 cm, Uzunluk: 207 cm, Yükseklik: 32 cm |
| Bilmekte fayda var | Yataklar hariç, Yaylı ve köpük yataklarla uyumludur, Çıtalı lata dahil |
| Özellik | Kaldırma mekanizması |
| Ağırlık | 62 kg |
| Paket sayısı | 2 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Maks yük | 220 kg |
| Saklama alanı | Yatak altı |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bellissimo letto
Ho acquistato un letto matrimoniale presso questo negozio e mi sono trovata molto bene. Il letto è bello e comodo, e il tessuto è ottimo. Il montaggio è stato semplice seguendo le istruzioni. Consiglio questo negozio!
Ad: Stefania
Savresen
Savrsen krevet
Ad: Ruza
perfect
perfect
Ad: Adnan
Mooi bed
Stevig moooi bed met luxe uitstraling en comfort
Ad: Sacha
Perfekt sängstomme
Sängstommen är jätte fin och rymmer mycket
Ad: Denis Rajkic
Excelente relação preço /qualidade
Excelente produto. Relação preço / qualidade muito bom
Ad: Rui cardoso
Bra
Jag har haft den i några veckor nu. Den är bra med inte perfekt. Billigare än andra ställen. Inte lätt att montera. Förvaringsutrymme är ganska bra.
Ad: Johnny
Чудесно качество
Удобно и добре изработено легло. Лесно за сглобяване.
Ad: Ирина
Krevet
Prekrasan krevet, jako lijep materijal, čvrsta konstrukcija. Veliki prostor za pohranu.
Ad: Dijana
Bed
Mooi bed opgemaakt met matras wel zwaar om er onder te komen Was voor mij niet nodig gweest.
Ad: Mieke
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
