LIMFJORDENKaryola LIMFJORDEN 180x200 3 çekmece beyaz
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Malzeme | ABS plastik, HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. Melamin, sağlam, çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye sahip bir dekoratif kaplama türüdür. Bir suntaya veya bir MDF panoya yapıştırılmış çok ince plastik levhalardan yapılır. |
|---|---|
| Yatak çerçevesi | Sunta |
| Yatak başı/ayak paneli | Malzeme: Sunta |
| Yatak yanı | Malzeme: Sunta |
| Orta kiriş | Masif çam |
| Çekmece | Ön: Sunta, Alt: HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Ayaklar | ABS plastik, Çelik |
| Renk | Beyaz |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 185 cm, Uzunluk: 205 cm, Yükseklik: 91 cm |
| Yatak ebatı | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm, Maksimum yükseklik: 30 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Bilmekte fayda var | Taban ve yataklar hariç, Bazalı, yaylı ve köpük yataklarla uyumludur |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Maks yük | 220 kg |
| Saklama alanı | Yatak altı |
| Dahil | 3 çekmece |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odličan
Prosto i lako sklopiti!!! Sve objašnjeno u uputstvu i sve fno objašnjeno!! Kvalitet odličan! Sve preporuke!!!
Ad: Mirko
Seng
Kjmepe fornøyd med senga.
Ad: Leah Olsen
Добро качество спрямо цената
Хубаво е леглото, лесно се сглобява. Харесва ми, че е високо и че има шкафчета. Щеше да е по-удобно шкафчетата да имат водачи в нишите, защото в момента само се плъзгат и нищо не ги води/държи.
Ad: АР
Ein tolles Bett
In der Filiale gekauft und konnte schon ein paar Tage später abgeholt werden. Der Aufbau klappte sehr gut und es quietscht und knarrt überhaupt nicht. Die Höhe ist perfekt und es gibt viel Stauraum in den Schubladen. Ich bin begeistert, ein tolles Bett zum tollen Preis!
Ad: Magrid Johannsen
Säng
Jag tyckte detta var en lätt förklaring till sängen. Enkelt att förstå och sätta ihop. Den är jätte fin. Synd bara man inte kan välja sida på vaet man vill ha lådan
Ad: Nina
Bed
Heel gemakkelijk en stevig bed
Ad: Steve
Letto matrimoniale con 3 cassetti
Arrivato come previsto. Imballato con tanto riguardo anche la sostenibilità. Lo abbiamo montato seguendo le ottime e specifiche istruzione. Materiale valido chiaro non è legno massello. Soddisfatta dell' acquisto.
Ad: Anna Maria
Dårlig seng
Har reklameret den 1 gang og skal reklamere den igen, da skruerne giver slip på bjælken.. ikke 2000kr værd
Ad: Hanna
Pretty good for the price
Bought this online, and it was delivered quickly and on time. Took a while to build but all the parts were there. I knew to get slats so that wasn't an issue, but the slts themselves don't come supplied with screws so eat h out for that one.
Ad: Stephen
Okvir kreveta
Odličan krevet, upute jasne, nije jako komplicirano za sastavlanje, cijenovno dosta povoljno
Ad: Marija
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
