VEMMELEVKaryola VEMMELEV depolamalı 120x200 bej kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
| Malzeme | Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
|---|---|
| Yatak çerçevesi | MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Yatak başı/ayak paneli | Malzeme: Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Yatak yanı | Malzeme: Köpük, MDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Renk | Bej |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 140 cm, Uzunluk: 217 cm, Yükseklik: 115 cm |
| Yatak ebatı | Genişlik: 120 cm, Uzunluk: 200 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 114 cm, Uzunluk: 206 cm, Yükseklik: 32 cm |
| Bilmekte fayda var | Yatak hariç, Yaylı ve köpük yataklarla uyumludur, Çıtalı lata dahil |
| Özellik | Kaldırma mekanizması |
| Ağırlık | 50 kg |
| Paket sayısı | 2 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Maks yük | 220 kg |
| Saklama alanı | Yatak altı |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bekväm och snygg
Konstruktionen ger en möjlighet att göra flertalet saker fel men efter att byggt den klart (2h) kändes det fint att lägga madrassen och bara njuta
Ad: Ismo
Nagyon szeretjük
Tettünk egy plusz filc anyagot középre, ahol a rácsok összeérnek, de lehet, hogy enélkül is teljesen csendes lett volna. Nagyon kényelmes, és minden szempontból megfelel az elvárásainknak. Egyedüli kivetnivaló az alsó ponyva rész, de ettől el tudunk tekinteni :)
Ad: Kornélia
Łóżko sypialniane
Kupiliśmy Jestem zadowolona Ładny kolor Duże A jak się dobierze dobry materac to i wygodne
Ad: Magda
muy bien
trae muchas piezas pero es fácil de montar, cuando busquéis las piezas… están dentro del cabecero!
Ad: alba
Tolles Bett
Habe das Bett vor einem Monat bestellt. Lieferung hat wunderbar geklappt. Als ich es mit meinem Vater aufgebaut habe ging alles super schnell und einfach. Es riecht nicht komisch. Es wackelt nicht ist sehr stabil. Bin sehr zufrieden und würde jedem das Bett weiterempfehlen.
Ad: Jennifer Jelen
Σκελετός κρεβατιού VEMMELEV μ/αποθ. χώρο 140x200 μπεζ ύφασμα
Καλη κατασκευή, σχετικά εύκολο στην συναρμολόγηση βήμα βήμα με τις οδηγίες, ελάχιστη απόκλιση εκατοστών ανάμεσα στις δύο πλευρές του αποθηκευτικού χώρου
Ad: Ευαγγελία Σι
Ágykeret
Nagyon szép, összerakható könnyen de az alján az ágyneműtartónak csúfolt fekete ponyva vagy mi az nagyon low budget. Egy 150-200 ezer ftos ágytól többet várna az ember.
Ad: Daniella
Szép kivitel, elfogadható ár-érték arány
Összességében elégedett vagyok vele, esztétikus darab, az anyaga kellemes, nem gagyi, de nem is prémium. Macskatartóknak nem ajánlom, mert a kárpitból könnyen kihúzzák a szálakat. A háttámla nálunk kissé görbe, ezért oldalról látszik a hátoldali fekete borítás. Az ágyneműtartó alja egyszerű textil, de funkcióját ellátja. Az ágykeret lehetne stabilabb, az ágyrács viszont rendben van. Összeszerelése számunkra közepesen bonyolult volt.
Ad: Bianka
Vemmelev sänkykehikko
Etsiskelin 160x200 kokoista sänkyä ja satuin menemään myös JYSK myymälään. Siellä oli onnekseni myynnissä valmiiksi koottu yksittäiskappale ja vielä alennettuun hintaan. Maksoin kuljetusliikkeelle mielelläni 80 €, kun jaksoivat irrottaa päätykappaleen ja vielä perillä koota sen, että saatiin sänky talon toiseen kerrokseen. Sänky on todella hyvännäköinen ja miellyttävä nukkua. Mielestäni säästin noin 1000€, kun vertasin ostostani kilpailijoiden vastaaviin tuotteisiin. Love you JYSK!
Ad: Pauli
Best buy
Odlican krevet za ovu cijenu
Ad: Luka
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
