BROAGERBar taburesi BROAGER siyah suni deri/krom
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Malzeme | Suni deri (PU/poliüretan), Köpük, Kontrplak, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Suni deri (PU/poliüretan), Köpük, Kontrplak, Arka: Suni deri (PU/poliüretan), Köpük, Kontrplak, Ayak: Çelik |
| Oturma yeri | Dolgu: Suni deri (PU/poliüretan), Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: D18/24 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Suni deri (PU/poliüretan), Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 24 kg/m³ |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Siyah, Krom |
| İşlev | Gaz asansör |
| Özellik | Yüksekliği ayarlanabilir |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 45 cm, Yükseklik: 89-110 cm, Derinlik: 48 cm |
| Oturma yüksekliği | 61-82 |
| Oturma derinliği | 39 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 56 cm, Uzunluk: 46 cm, Yükseklik: 45 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Ağırlık | 17 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ev
Beklediğimden de güzel be kaliteli geldi teşekkürler
Ad: Seda Dasdemir
Teslim edilmeyen ürün
Ürün teslim edilmedi. Ürünün teslimi 18 iş günü içerisinde gerçekleşeceği belirtilmişken, 30. iş günündeyiz ve halen elimde ürün yok.
Ad: Enes Yeşilay
Scaun bar Broager
Am achiziționat un set de 4 scaune. După 2-3 săptămâni de la achiziționare (au fost folosite puțin) 2 scaune au inceput sa scartaie foarte tare, si doar când respiri. La unul dintre aceste doua scaune s-a desprins cusătura. Am fost sa le returnam doar ca am fost refuzați pe baza ca nu mai aveam bonul. Nu înțeleg de ce folosesc scuza cu bonul și nu îți ca aplicație, asa toate bonurile rămân salvate acolo. După aproximativ un an de folosință incontinuare cele 2 scaune scârție iar celelalte 2 Nu. Ciudat!!
Ad: Mohanu
silány minőség
Sajnos 1-2 hónap használat után olyan recsegés, nyikorgás jött a székből, hogy azonnal megváltam tőle.
Ad: József
Impeccable
Bonne assise, facile à monter. Design moderne et sombre.
Ad: Fred
Barstuhl Broager
Kann leider keine gute Bewertung abgeben warte immer noch auf 2bezahlte Barstühle (mit Versandkosten) vom 14.11.2025 versprochen innert 8 Tagen Sehr enttäuschend.
Ad: Gämperli Ursula
Бар стол Broager
Красив дизайн, много стабилни и удобни. Препоръчвам.
Ad: Даниела
Fine barstole
Rigtig fine barstole, som vi købte på tilbud til en super pris. Nemme og samle, og de føles solide.
Ad: Kim Sørensen
Barska stolica
Udobna i lepa. Uklapa se u svaki prostor. Ljubazni prodavci dali pomogli su mi u izboru. Hvala.
Ad: Neda
Einfach nur schön
Hier passt der Preis & Design & Sitzkomfort. Ausserdem wackelt der Hocker kein bisschen so wie weitaus teurere vom Stühle von Mitbewerbern.
Ad: Jürgen
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.