FERRITSLEVYatar koltuk FERRITSLEV bej kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Tür | Yatar koltuk |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Masif kauçuk ahşap, Çelik |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Çelik, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Kolçak: Köpük, Kontrplak, Polyester, Ayak: Masif kauçuk ahşap |
| İskelet | Kontrplak |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Ayaklar | Masif kauçuk ahşap |
| Dolgu | %100 polyester, %100 polyester |
| Dış kumaş | %100 polyester |
| Renk | Bej |
| İşlev | Gömülü ayak uzatma eki, Kademesiz eğim mekanizması |
| Yay türü | Paket |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 90 cm, Yükseklik: 105 cm, Derinlik: 93 cm |
| Oturma yüksekliği | 47 |
| Oturma derinliği | 51 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 77 cm, Uzunluk: 92 cm, Yükseklik: 65 cm |
| Ağırlık | 33 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Ad: Catarina
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Ad: Catarina
Helt underbar fåtölj!
Köpte två av dessa fåtöljer i dag. Det tog en kvart att montera ihop dom, super enkelt var det, kom i två delar, var bara att klicka på ryggstödet och skruva dit benen, behövde inte ens ta upp bruksanvisningen. Ser ut precis som på bilden. Stor, bred och stabil men ändå lätt i vikt. Bra stoppning i sitts och ryggstöd, inte för mjuk, bra sitthöjd, bra längd på ryggstödet så huvudet kan vila på det, bra att armstöden var breda och långt ned så man inte får ont i axlarna, lätt att luta bakåt i den om man trycker ifrån med tårna i golvet när man ska bakåt, går att fälla så långt bak att man kan ligga i den. Ser ut att vara bra kvalité och hoppas den håller länge och att den finns kvar i sortimentet om man behöver en ny om något år. Prisvärd, snygg och skön. Rekommenderas verkligen!
Ad: Catarina
Linda e prática
Muito fácil e rápida de montar. Confortável, apesar de não ser fácil de levantar o apoio de pés, depois torna-se prática. Ótima para relaxar, ler e embeleza o espaço.
Ad: Isabel
relax Fauteuil
goede kwaliteit voor de prijs
Ad: Hanna
Fåtölj
Jag tycker att färgen stämmer, den känns hög när man sitter i den och ganska stum men den är också helt ny. Jag är jätte nöjd!
Ad: Elli
Eugenio
Comprada hace 3 semanas. Fácil de montar, cómoda, ligera, elegante y a buen precio. Muy contentos con la compra. Eso sí, el respaldo debería ser algo más alto.
Ad: Eugenio
Extrem de comod, material foarte slab
Are 5 luni, folosire normală, adică stat pe el în fiecare seară. Materialul din zonele care intră în contact cu corpul au urme vizibile de utilizare. Comparabil cu altă mobila cu scop similar, de la un competitor, este mult mai slab pe partea de textil. Canapeaua de la competitor are 6 ani și arată perfect, ambele produse sunt crem.
Ad: Stefan
Ivan
Savršeno!!!
Ad: Ivan
Fotelja
Odlična fotelja. Uslužno osoblje.
Ad: Dubravka
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
