VONSILDYatar koltuk VONSILD elektrikli açık gri
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Özellikler
| Tür | Yatar koltuk |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, Kontrplak, Poliamid, Polyester, Çelik |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Kolçak: Köpük, Kontrplak, Polyester, Ayak: Poliamid |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 28 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 7D/15D kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük yoğunluğu: 180 kg/m³ |
| Dolgu | Polyester, Polyester elyaf |
| Renk | Açık gri |
| İşlev | Gömülü ayak uzatma eki, Kademesiz eğim mekanizması |
| Yay türü | Paket |
| Yay sayısı/m² | 49 |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 78 cm, Yükseklik: 87/111 cm, Derinlik: 97/164 cm |
| Oturma yüksekliği | 50 |
| Oturma derinliği | 55 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 80 cm, Uzunluk: 76 cm, Yükseklik: 65 cm |
| Ağırlık | 36 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100% |
| Maks. Watt | 50 |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
Yatar koltuk
Ürün 1 ay içinde elime teslim oldu. Sipariş ve eve teslimat arasında süreci çok uzun. Bu alışverişte tek yaşadığım olumsuz durum buydu. Ürün, lojistik, çok güzel. Sadece elektrik kablosu batarya bağlantısı çok hassas tam olarak oturmuyor. Ve zemin düz değilse temassızlık oluyor. Bu genel bir durum mu yoksa ürün özelinde yaşanan bir durum mu?
Ad: Sevgi
Ürün İyi Teslimat Kötü
Ürün oturaklı sağlam. Konfor, mekanik ve elektronik anlamda oldukça iyi. Motor sessiz çalışıyor. Emsallerine göre boyutları çok ideal çok fazla yer kaplamıyor normal bir berjer kadar. Teslimat süreci çok sorunlu oldu. Lojistik firması baştan sona süreçleri hatalı ve kalitesiz bir şekilde sürdürdü. Teslimattan 15 dakika önce haber verilmesi gerektiği halde verilmedi. Teslimat yapacak görevliye bilgisini verdiğimde dikkate bile almadı. Geç teslim aldım. Ürün henüz bana teslim edilmediği süreçte sistemde teslim edilmiş gibi gösterdiler.
Ad: Ali
Super Sessel
Ich habe den Sessel im Angebot gekauft, nachdem ich einige Relaxsessel ausprobiert hatte. Der Vonsild ist der Bequemste! Leicht zusammengebaut und einfach in der Handhabung.
Ad: Andrea
Fotölj
Väldig skön att sitta i och att sova i
Ad: Carina
sköna
Sköna att sitta Smidig manövrering saknar dock en -Usb anslutning i stolen
Ad: Peter
Helt ok fåtölj.
Elektrisk reclinerfåtölj. Skön att sitta i, känns mjuk och fjädrande i sitsen. Något hög sits vilket gör att man behöver höja bendelen för att sitta bekvämt, alltså svårt att sitta med benet över det andra pga hög position. Något hård i den justerbara bendelen, höjer man denna och drar upp benen känner man lite hårda detaljer, lite mer stoppning här hade höjt kvaliteten. Haft denna snart ett år och elmotorn fungerar fortfarande bra. Dock är den väldigt knarriga, något som blivit värre med tiden. Så fort du rör dig knarrar den vilket är lite störande. Men på det stora hela en godtagbart bekväm fåtölj.
Ad: Daniel Lagerström
Vosild -Skön fåtölj
Fick bra hjälp av personal på Jysk att få in fåtöljen i bilen. Lätt att montera. Jag trycker på knappen så åker fotdelen ut och sen sitter jag där och vill inte trycka på knappen igen. Men man behöver trycka ner fotstödet helt innan man reser sig, för annars vippar fåtöljen framåt.
Ad: Ingela
Ha rövid időre tervez a fotellal csak akkor vegye meg
Kettő éve vettem, a mechanikája tönkrement!!! Nyújtott pozícióból már nem lehet ülő helyzetbe tenni! Tehát ha csak kettő évre tervez vele, akkor tökéletes, kényelmes! Ha több évig szeretné használni, akkor ne ezt vegye meg!
Ad: Anikó
Väldigt behaglig
Superskön, tyst och fin fåtölj. Enda negativa är att den tippar lätt när fotstödet är upplyft.
Ad: Therese
Vonsild stol
En rigtig god stol til at slappe af i.
Ad: Ib
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
