LYBYKanepe modülü LYBY orta kum rengi kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Modül tipi:
Aksesuarları hatırla
| Tür | Kanepe modülü |
|---|---|
| Malzeme | Köpük, PP (polipropilen), Kontrplak, Polyester |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, Kontrplak, Polyester, Arka: Köpük, Kontrplak, Polyester, Kolçak: Köpük, Kontrplak, Polyester, Ayak: PP (polipropilen) |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 50/28/24/20/16 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 24/20 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 24/20 kg/m³ |
| Dolgu | %100 polyester, Poliüretan köpük (%100 geri dönüştürülmüş) |
| Dış kumaş | %100 polyester |
| Renk | Kum |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 98 cm, Yükseklik: 81 cm, Derinlik: 98 cm |
| Oturma yüksekliği | 46 |
| Oturma derinliği | 61 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 100 cm, Uzunluk: 100 cm, Yükseklik: 58 cm |
| Ağırlık | 27 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünlerde kullanılan tüm orman bazlı malzemeler, FSC®'nin titiz sosyal ve çevresel standartlarına göre yönetildiklerini doğrulamak için bağımsız bir üçüncü tarafça denetlenen ormanlardan temin edilir. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri bulabilirsiniz. |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Molto soddisfatta
Il divano si presenta confortevole e ben imbottito. Rapporto qualità prezzo : ottimo. Felice di aver fatto questo acquisto
Ad: Silvia
Affordable and Stylish
Great sofa!! Affordable and looks great!! Very comfortable and easy to change the layout or purchase additional pieces if necessary... Highly recommend!!
Ad: Daily
Canapé modulable
Canapé modulable très beau le rendu incroyable confort taille je recommande
Ad: Nadia
Färgen är ljusgrå
Den är ej i färgen sand/beige.
Ad: Tilde
Sofa Lyby
Muy contento , muy comodo. Resaltar la amabilidad de los trabajdores de Jysk Manacor, especialmente los trabajadores del almacen.
Ad: Javier Pérez
Färgen är inte som beskrivning och bild
Färgen är inte som beskrivning och bild. Stark möbel lukt som förhoppningsvis klingar av.
Ad: Vera
Unbequem
Gekauft im September 2025 und ich muss es leider als Fehlkauf bewerten. Optisch sieht es zwar sehr schön aus, jedoch ist es durch die gewölbte Sitzfläche total unbequem. Zum sitzen für kurze Zeit noch akzeptabel aber zum liegen leider absolut unbequem, sodass einem die Knochen wehtun. Die Enttäuschung ist gross.
Ad: Fava Roberta
Ottimo divano
Rapporto qualità prezzo ottimo, semplice da assemblare, elegante e versatile.
Ad: Fabio
Sofa
Desde el vendedor que me atendió hasta el cajero que organizó la entrega, ¡todo fue perfecto! El repartidor fue muy amable y atento al traerlo a casa. Me encantó mi compra. ¡Gracias, JYSK!!
Ad: Sylvia Marie Danz
Veldig fin sofa
Fantastisk sofa dette ! Men den er STOR om man kjøper feks 4 deler , en del er ca 1x1m En annen ting er at stoffer er av en slik farge og karakter at man nok er ille ute om man skulle sølt noe … men jeg gir denne maks poeng, veldig fin sofa
Ad: Allan
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


