GEDVEDL koltuk GEDVED gri
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Aksesuarları hatırla
| Tür | 3 kişilik uzanma koltuklu kanepe |
|---|---|
| Kişiler | 3 |
| Malzeme | Köpük, LVL, Kontrplak, Polyester, Masif kauçuk ahşap |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, LVL, Kontrplak, Polyester, Arka: Köpük, LVL, Polyester, Kolçak: Köpük, Polyester, Ayak: Masif kauçuk ahşap |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 23/30 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 20-40 kg/m3 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliether köpük, Köpük yoğunluğu: 20/40 kg/m³ |
| Uzanma koltuğu | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³ |
| Renk | Gri |
| Özellik | Tersine çevrilemez |
| Yay türü | Her paket yayı bir kumaş paketi tarafından korunur, bu da ekstra esnek bir yatak sağlar, dayanıklılığı arttırır ve sesi azaltır. |
| Yay sayısı/m² | Ø65/1.8mm, 7x9=63pcs |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 211 cm, Yükseklik: 85 cm, Derinlik: 84/141 cm |
| Oturma yüksekliği | 50 |
| Oturma derinliği | 50 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 82 cm, Uzunluk: 132 cm, Yükseklik: 37 cm |
| Ağırlık | 53 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 2 |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Vyborna kvalita za vybornu cenu!
Od objednania az po dorucenie dopravcom prebehlo vsetko vyborne. S kvalitou vyrobku sme velmi spokojni a opticky je tiez super. Zlozenie prebehlo easy, zrozumitelny navod! Vdaka!
Ad: Daniela S
Unbelievable Price to Performance ratio
Love it! I have had the Couch for a few days. Unbelievable for the Price of 275 Euros. Looks Great, comfortable too. Foreigner in a new Country. Was always wary of committing to expensive furniture. Thanks for making it so affordable, JYSK. And the Return policy is Great Too!
Ad: Pra Sun
Otroligt skön
Nätt soffa som är otroligt skön med mycket studs i sittdynorna. Den är ovanligt hög. Sittdynorna är fasta och kan inte tas loss, jag uppskattar det då den blir mer lättstäd, behövs bara dammsugas mellan dynorna. Den verkar slitstark och håller formen bra. Kunde inte vara mer nöjd
Ad: ingela
Super sofa for mindre rom
Fast og god å sitte i.
Ad: Kjersti
Bank
Super snel geleverd super goed neer gezetten ze werkte super goed en snel en ze,waren super aardig ,hij zit super en ligt super. Love it het is dat il niet .meer steren kan geven ze heben er 10000 verdiendt
Ad: Claudia
Gedved
Sohva oli tosi hyvä.mielestäni kestoaika tilauksesta perille kesti turhan kauab.
Ad: Eija horttanainen
Billig nätt soffa
Åassar utmärkt som TV-soffa i det rum vi valt. Klädselm lär inte vara den mest slistarka, men den kanske fungerar så länge vi lever...
Ad: Lars
Tolles Sofa
Die Lieferung war schnell und unkompliziert. Das aufbauen war auch leicht. Gute Anleitung. Es ist sehr bequem und pflege leicht.
Ad: Christian Vollert
Kiva sohva kohtuullisella hinnalla
Sohva on kiva ja mukavan pehmeä. Kangas on vähän ohuehkoa ja käsinojatyynyt eivät aina pysy paikoillaan, mutta muuten oikein mukava ja hyvä ostos.
Ad: Salla
Pohovka GEDVED
Za dobou cenu, zatím spokojenost, vypadá i kvalitně. Snad vydrží dlouho
Ad: Monika
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


