Sevimli bebek ve çocuk nevresim takımları

Çocuklar ve bebeklerin çok fazla uykuya ihtiyacı vardır, bu nedenle geceyi geçirmekten keyif alacakları yatak odasında rahat yataklara sahip olduklarından emin olmak önemlidir. İyi bir gece uykusunun sağlanmasında iyi bir yatak, yastık ve yorganın yanı sıra nevresim takımı da rol oynar. JYSK'de hem erkek hem de kız çocukları için sevimli motif ve renklere sahip çok çeşitli bebek ve çocuk nevresim takımları bulacaksınız. Bebekler ve çocuklar için nevresim takımlarının lekeleri ve tozu gidermek için sık sık yıkanması gerekir, bu nedenle bu tür nevresim takımlarının çeşitli seçeneklerine sahip olmak her zaman iyidir. 

JYSK'deki bebek ve çocuk nevresim takımları OEKO-TEX 100 çevre ve güvenlik sertifikasına sahiptir. "Güvenli Tekstil" işareti taşıyan ürünler, Uluslararası OEKO-TEX Birliği'nin katı kriterlerini karşılamakta ve aynı zamanda zararlı kimyasallar içermemektedir. 

Bebek nevresim takımlarımızın ve çocuk nevresim takımlarımızın birçoğunda çocukların televizyon ve filmlerden tanıdığı çizgi film karakterleri yer almaktadır. Ürün yelpazemizi keşfedin ve iyi bir teklif bulun. 

3 ürün
    3 ürün