ROSLEVYemek masası ROSLEV 80x140 doğal meşe/siyah
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
| Tür | Yemek masası |
|---|---|
| Form | Dikdörtgen |
| Malzeme | Masif meşe, Çelik |
| Malzeme | Üst: Masif meşe, Ayaklar: Çelik, İskelet: Masif meşe, Yüzey: Ahşap yağı |
| İşlem | Yağlı, Toz boya kaplama, metalin aşınmaya ve paslanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. Toz boya kaplama, metale koruyucu renkli bir toz tabakası uygulama işlemidir. |
| Görünüm | Malzemeler ve/veya üretim yöntemi her ürüne kendine özgü bir görünüm kazandırır |
| Renk | Doğal meşe, Siyah |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 80 cm, Uzunluk: 140 cm, Yükseklik: 75 cm |
| Ayaklar arasındaki mesafe | 110 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 143 cm, Uzunluk: 83 cm, Yükseklik: 73 cm |
| Ağırlık | 43 kg |
| Maks yük | 47 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünlerde kullanılan tüm orman bazlı malzemeler, FSC®'nin titiz sosyal ve çevresel standartlarına göre yönetildiklerini doğrulamak için bağımsız bir üçüncü tarafça denetlenen ormanlardan temin edilir. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri bulabilirsiniz. |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Schöner Küchentisch
Sehr schöner Tisch.hHabe einen echten Schnapper gemacht.. Gute Qualität und einfach aufzubauen. Habe ihn jetzt zum meha reduzierten Preis bekommen. Kann ihn absolut weiterempfehlen.
Ad: Jacqueline
Qualitativ extrem schlecht
Die Holzplatte ist qualitativ extrem schlecht verarbeitet. Bereits nach einigen Wochen stellen sich die Holzfasern extrem auf und an einigen Stellen ist es sehr rau und unschön - obwohl ich stark darauf geachtet habe, dass der Tisch nicht feucht/nass wird. Aus meiner Sicht wirklich unzureichend geölt bzw. verarbeitet. Wirklich sehr schade, aber wenn ein Tisch nach ein paar Wochen schon nicht mehr schön anzusehen ist, dann muss man von einem Fehlkauf sprechen.
Ad: David Hezel
Hochwertiger Echtholz Esstisch
Super hochwertiger Esstisch aus Echtholz Mit dem wir superzufrieden sind. Er ist sehr hochwertig von der Verarbeitung her. Es passen perfekt bis maximal 5 Personen dran Zum Essen Wir sind sehr begeistert von der Optik Und auch vom einfachen Aufbau. Gerne wieder
Ad: Nadine-Deniese Post
Hochwertiger Echtholz Esstisch
Super hochwertiger Esstisch aus Echtholz Mit dem wir superzufrieden sind. Er ist sehr hochwertig von der Verarbeitung her. Es passen perfekt bis maximal 5 Personen dran Zum Essen Wir sind sehr begeistert von der Optik Und auch vom einfachen Aufbau. Gerne wieder
Ad: Nadine-Deniese Post
Dujardin
Dujardin
Ad: Dujardin
Dujardin Alain
Dujardin
Ad: Dujardin
Huonolaatuinen pöytä
Ihan todella huonolaatuinen pinnoite pöydässä. Ei kestä kahvikupin pitoa eikä mitään muutakaan. Ei todellakaan ole hintansa arvoinen! Ei voi suositella.
Ad: Jenni
Masa Roslev
O masă de calitate,lucrată foarte bine,solidă,stabilă,ușor de asamblat.
Ad: Ancuței
Πολύ ωραίο!
Στιβαρό τραπέζι αρκετά βαρύ. Πολύ όμορφο το πάνω κομμάτι από ξύλο. Το μόνο αρνητικό πως αφήνει σημάδια που δεν φεύγουν αν ακουμπήσεις ποτήρι χωρίς προστατευτικό απο κάτω. Θέλει λίγο προσοχή σε αυτό. Κατά τα άλλα πολύ ωραίο και άνετο για 6 ατομα το μέγεθος 1.40 × 0.80 .
Ad: Πωλίνα
Lovely table
This is a lovely, modern dining table and the solid wood top is beautiful. Ideal for seating 4 comfortably. We are very, very pleased with our purchase.
Ad: Paula
ROYAL OAK – Herkes için meşe
ROYAL OAK, hem güzel görünen hem de uygun fiyatlı, yüksek kalitede meşe bileşenlerinden yapılmış bir iç mekan mobilya serisidir.
ROYAL OAK markası, 2004 yılında kuruluşundan bu yana yüksek kalitenin simgesi ve satın aldığınız ürünün masif meşe veya meşe kaplama şeklinde gerçek meşeden yapıldığının güvencesi olmuştur.
Masif ahşap ve kaplamanın birleşimi, ROYAL OAK ürünlerinin herkes için bir şeyler sunabilecek bir fiyat çeşitliliğine sahip olmasına olanak sağlar.
Jels, Danimarka'daki bir golf sahası ile aynı adı taşıması,markanın doğal malzeme seçiminden de görüleceği üzere doğayla olan bağını gösterir. ROYAL OAK, dayanıklı ürünler, zamansız tasarım ve paranızın karşılığını sunar.
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.