ROSLEVYemek masası ROSLEV 95x200 doğal meşe/siyah
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
Aksesuarları hatırla
| Tür | Yemek masası |
|---|---|
| Form | Dikdörtgen |
| Malzeme | Masif meşe, Çelik |
| Malzeme | Üst: Masif meşe, Ayaklar: Çelik, İskelet: metal , Yüzey: Ahşap yağı |
| İşlem | Yağlı, Toz boya kaplama, metalin aşınmaya ve paslanmaya karşı korunmasına yardımcı olur. Toz boya kaplama, metale koruyucu renkli bir toz tabakası uygulama işlemidir. |
| Görünüm | Malzemeler ve/veya üretim yöntemi her ürüne kendine özgü bir görünüm kazandırır |
| Renk | Doğal meşe, Siyah |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 95 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 75 cm |
| Açılabilir masa | Ayrı olarak satın alınabilen 2 kanat için hazırlanmıştır. Kanat boyutu G95 x U50 cm |
| Ayaklar arasındaki mesafe | 148 cm |
| Masa altının yerden yüksekliği | 71 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 202 cm, Uzunluk: 97 cm, Yükseklik: 73 cm |
| Ağırlık | 55 kg |
| Paket sayısı | 2 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünlerde kullanılan tüm orman bazlı malzemeler, FSC®'nin titiz sosyal ve çevresel standartlarına göre yönetildiklerini doğrulamak için bağımsız bir üçüncü tarafça denetlenen ormanlardan temin edilir. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri bulabilirsiniz. |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Solider Tisch
Der Esszimmer Tisch Roslev ist ein kompakter rustikaler Holztisch der wertig aussieht und es auch ist. Beim Auspacken stellten wir leider eine Verbiegung an einem Metallfuss fest....er lies sich aber trotzdem zusammen bauen. Die Tischplatte sollte eingeölt werden und immer etwas unters Glas oder Tasse stellen. Alles in allem ein sehr guter Preis für den stabilen und schönen Holztisch
Ad: Sabine Cornils
Empfindlich
Das Holz ist im Alltag doch recht empfindlich. Es entstehen Flecken und die Oberfläche wird stellenweise rauh. Musste diese schon schleifen und Ölen. Kommt aber nach kurzer Zeit wieder
Ad: Sven
Frumoasă !
După multe căutări am cumpărat o. Este f frumoasă și arată bine chiar și după un an de la achiziție
Ad: Mirela
Savršen sto
Vredi svaki dinar, pravo drvo, jeftiniji je u Sloveniji nego u Srbiji. Uz sto kupite ulje za održavanje drvenih površina i neće biti tragova od čaša, tanjira, pto mnogi navode kao problem, ja ga nemam uz negu drveta. Svaka preporuka.
Ad: Vesna
Spisebord
Det er bare så flot, og jeg elsker farven på træet.
Ad: Grethe
Stół do salonu
Solidny, bardzo dobrze wykonany. Ładnie się prezentuje.
Ad: Przemek
Table ROSLEV 95x200 chêne naturel/noir
Très belle table qui fait l’unanimité de la famille La qualité est au rendez-vous Avec ses deux rallonges et les huits sièges On est à l’aise
Ad: Georges
Kanon!
Bordet Roslev kom i rätt tid och var jättefint. Ytan var superfin. Inte alls som vissa skrivit. Behövde inte göra något. Oljade in det efter någon vecka endast. Mycket nöjd.
Ad: Fredrik
Spisebord
Dejligt spisebord, let at samle, men der kunne godt være en beskrivelse med om hvordan det skal vedligeholdes.
Ad: Jan Winther
Muy satisfecho con la compra
Fácil montaje y entrega relativamente rápida. La madera es maciza y de muy buena calidad, contentísimo en todos los aspectos.
Ad: Salus
ROYAL OAK – Herkes için meşe
ROYAL OAK, hem güzel görünen hem de uygun fiyatlı, yüksek kalitede meşe bileşenlerinden yapılmış bir iç mekan mobilya serisidir.
ROYAL OAK markası, 2004 yılında kuruluşundan bu yana yüksek kalitenin simgesi ve satın aldığınız ürünün masif meşe veya meşe kaplama şeklinde gerçek meşeden yapıldığının güvencesi olmuştur.
Masif ahşap ve kaplamanın birleşimi, ROYAL OAK ürünlerinin herkes için bir şeyler sunabilecek bir fiyat çeşitliliğine sahip olmasına olanak sağlar.
Jels, Danimarka'daki bir golf sahası ile aynı adı taşıması,markanın doğal malzeme seçiminden de görüleceği üzere doğayla olan bağını gösterir. ROYAL OAK, dayanıklı ürünler, zamansız tasarım ve paranızın karşılığını sunar.
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.