Bahçede geçireceğiniz akşamlar için güneş enerjisi ışıkları

Güneş enerjili aydınlatmalar ve lambalar hem dekoratiftir hem de enerji tasarrufu sağlar. Balkonda rahat bir atmosfer yaratmak veya karanlıkta bahçeyi aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Güneş enerjili aydınlatma satın alırken, kablolar için endişelenmenize gerek yoktur çünkü lambanın yerini, ihtiyacınız olan yere ışık sağlamak için kolayca değiştirebilirsiniz. JYSK'da aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok çeşidimiz var! Sıradaki adım ışıklarınızı konumlandırmaktır. Dahili güneş pilleri gündüzleri ışığı yakalar ve karanlık çöktüğünde yumuşak aydınlatma yansımaları oluşturur, bir yol kenarı için mükemmeldir. 
 
JYSK'da bahçe masaları için dekoratif fenerler ve küçük lambalar bulabilirsiniz veya bahçeye yerleştirmek için siyah plastik, paslanmaz çelik, bakır veya cam sivri uçlu güneş enerjili pili lambaları satın alabilirsiniz. Web sitemizi keşfedin ve harika bir teklif yakalayın.

12 ürün
    12 ürün

    Güneş enerjili ışıklarla dış mekanınızda sıcacık bir atmosfer yaratın

    JYSK'un şık, güneş enerjli bahçe lambalarını keşfederek dış mekan aydınlatmasına yeni bir yaklaşım getirin! Bahçe ışıklarınızı sıfırdan planlama şansınız varsa, muhtemelen her ruh halinize uyucak mükemmel aydınlatmaya sahip olmak için elektrik ve güneş enerjisiyle çalışan ışık kaynaklarının yanı sıra mum fenerleri ve tealight ışıklarını da planınıza eklersiniz. Eğer bahçenizi anında canlandırmak istiyorsanız, güneş enerjili ışıklar kolay bir seçenektir. 

    Zevkinize uygun dış mekan güneş enerjili ışıklar bulacağınızdan emin olabilirsiniz, klasik zemin kazıklarından, yapay kayalara ve fener tarzı cam kaselere kadar pek çok çeşide sahibiz. Harika bir ambiyans yaratmanın uygun fiyatlı yolu JYSK'dan geçer!