Eviniz için dekor fikirleri: konsol masası üzerinde dekoratif tepsi, vazo, mumluk ve pil lambası

Huzurlu ve zarif bir ifadeye sahip İskandinav dekorasyonu

JYSK'un yeni Nordic Mood koleksiyonunu 24 Temmuz'dan itibaren mağazalarımızda ve web sitemizde satışa sunuyoruz. Yeni koleksiyonumuz İskandinav klasiklerini evinize getiren ürünlere odaklanıyor: Temiz çizgiler, yuvarlak şekiller ve rahatlatıcı renk tonları. 

KENT pilli lamba,  üç farklı parlaklık seviyesi ve zamanlayıcı fonksiyonu ile koleksiyonumuzun önemli bir parçası haline geliyor. Klasik tasarımı ve sade ifadesiyle KENT, her türlü iç dizayn ile uyum sağlıyor. KENT lambanın TikTok'ta viral olmasından büyük heyecan duyuyoruz.

JESPER dekoratif tepsi, benzersiz, köşeli silüeti ile evinizin dekoruna şık bir dokunuş yapar. Tek başına kullanılabilir veya alanınızı güzelleştirmek için diğer parçalarla birleştirilebilir. ARN tealight tutucu, şeffaf camdan desenli yüzeyi ile zarif bir görünüm sunar ve iç tasarımınıza karakter katar. JESPER tepsi ve ARN tealight tutucular birlikte güzel bir kontrast oluşturur. 

Her eve uygun dekoratif parçalar

Neden evinizin dekorunu KNUD vazo gibi güzel bir parçayla yenilemiyorsunuz? KNUD yerleştirdiğiniz her odada dikkat çeker. Yumuşak şekiller ve oyuntular vazoya benzersiz bir görünüm kazandırır. Özel rengiyle KNUD, ışığa bağlı olarak yeşilimsi ve grimsi yansımalar yapar. 

Heykelsi VIGNIR mumluk başlı başına tasarım bir parçadır. Yuvarlak şekliyle her odaya eğlenceli bir hava katar.  Konsolunuza, yemek masanıza veya pencere pervazına yerleştirebilirsiniz.

Odalarınızın ihmal edilmiş köşelerini IB kaide, THORFINN saksı ve BERGUR yapay bitki ile dönüştürebilirsiniz. Kaidede, kişisel favorilerinizi sergileyebilir ve evinizin dekoruna ekstra bir canlılık katabilirsiniz.

Kaide üzerinde yapay bitki bulunan saksı tutucu

Yumuşak kumaşlar

Odanızın görünümü tamamlayan dokunuş ise her ikisi de bej tonlarında olan KALKLOK örtü ve FJELLFIOL minder gibi yumuşak tekstil ürünleridir. Eviniz için ekstra konfor istiyorsanız, DVERGFAKS minderi düşünebilirsiniz. DVERGFAKS, mekanınıza yeni bir boyut ve eğlenceli bir ifade katan hoş, pelüş bir yüzeye sahiptir. 

Minderler ve bir örtü ile bej kanepe

Daha fazlasını keşfedin

Yeni Nordic Mood koleksiyonu ile evinize bahar havası katın

Yeni Nordic Mood koleksiyonu ile evinize bahar havası katın

Yemek masanıza doğadan sıcacık bir dokunuş

Yemek masanıza doğadan sıcacık bir dokunuş

Oturma odanız için bütçe dostu 5 dekorasyon fikri

Oturma odanız için bütçe dostu 5 dekorasyon fikri

Mum lekesi nasıl temizlenir?

Mum lekesi nasıl temizlenir?