Stand üzerinde taştan vazo, beyaz kase, hasır saksı içinde yapay bitki ve bank üzerinde minderler

Yeni Nordic Mood koleksiyonu ile evinize bahar havası katın

Bahar geldi ve size evinizi tazelemek için harika bir fırsat sunuyor. JYSK'un yeni Nordic Mood Koleksiyonundan gelen bahar dokunuşu, evinize doğal malzemeler ve sıcak tonlarla tazelik getiriyor.

Baharın yeşil tonları

Evinizdeki herhangi bir odaya hayat veren sevimli, dekoratif yeşil bitkiler; baharı en çok çağrıştıran parçalardır. Filizlerin büyümesini bekleyemiyorsanız, yapay bitkilerden de faydalanabilirsiniz.

Yeşil yapay bitkiler ASGAR ve OLIVER doğal bir görünüm sunar. Dekoratif ve işlevsel asma sepet INGVER ile yapay bitkilerinizi yükseğe asabilir ve doğal görünümlerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Şık INGVER, bitki asmanın yanı sıra anahtarları, bisiklet lambalarını ve diğer ihtiyaçları saklamak için kullanılabilir.

Yapay bitki CELIUS da evinize yeşil bir dokunuş katabilir ve saksı SIVERT ile birlikte doğayı iç mekana davet eder.

Kırlentler evinizin rahatlık ve konforunu arttırır. NATTLILJA ve BELLIS'in her ikisi de farklı renklerde çizgilerle süslenmiş naturel tonlara sahiptir, eve sıcaklık ve ruh katar. Hem iç hem de dış mekan sandalye veya kanepelerinizde kullanmak için idealdir.

Harmonik kontrastlar

Konfor ve yumuşaklık yayan kapitone battaniye SOMMEREIK ile evinize yeni bir hayat verebilirsiniz. Serin bahar akşamlarında sıcaklık sağlar ve kullanılmadığı zamanlarda, doğal kahverengi rengiyle şık bir kontrast oluşturan MICHAEL sepette saklanabilir.

MICHAEL sepet sazlardan yapılmıştır ve pratikliklik ile estetiği bir araya getiren kulplara sahiptir. Şekliyle MICHAEL; hem dergi, örgü veya battaniye gibi günlük eşyaları saklamak için hem de piknik veya plaj gezileri için mükemmeldir.

Keyifli dekoratif vurgular

Vazolar, kaseler ve tealight tutucular gibi küçük dekoratif öğeler evinize ekstra bir bahar havası katar. Bu etki özellikle CARLO vazo, HILMIR kase ve ALLAN tealight holder gibi hafif ifadeye sahip ürünlerde daha da nettir. 

Nordic Mood Hakkında

Yetenekli satın alma ekibimiz yılda dört kez Nordic Mood adlı modaya uygun ürün koleksiyonu için parçaları özenle seçiyor.

Yeni ürünlerimiz artık tüm JYSK mağazalarında ve JYSK.com.tr'de satışa!

Daha fazlasını keşfedin

Yemek masanıza doğadan sıcacık bir dokunuş

Yemek masanıza doğadan sıcacık bir dokunuş

Oturma odanız için bütçe dostu 5 dekorasyon fikri

Oturma odanız için bütçe dostu 5 dekorasyon fikri

Mum lekesi nasıl temizlenir?

Mum lekesi nasıl temizlenir?

Eviniz için doğru halıyı nasıl seçersiniz?

Eviniz için doğru halıyı nasıl seçersiniz?