VELFJORDEN + FLYAbasicContinental yatak 180x200 VELFJORDEN+FLYA Gri-40 Sert
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
Aksesuarları hatırla
VELFJORDEN 180x200 cm continental yatak, FLYA yatak şiltesi ile birlikte gece boyunca destek ve konfor sunmak için tasarlanmış şık bir yatak çözümüdür. Continental yataklar, dengeli konfor, destek ve derinlik sağlamak için birden fazla yatak katmanını bir araya getirir.
İçerik
- Poliether sünger dolgulu 1 adet yatak şiltesi. Yükseklik: 4 cm
- Hedeflenmiş destek sunan 1 adet yaylı yatak
- 1 adet taban
- Ayaklar ve yatak başlığı ayrıca satın alınabilir
Özellikler
- Ölçü: G180 x U200 cm. Yükseklik: 43 cm
- Sert yatak: Dengeli ve destekleyici yapı
- Renk: Gri-40
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- FSC® Mix: Bu üründeki ahşap ve orman bazlı malzemeler, FSC® sertifikalı, geri dönüştürülmüş veya diğer kontrollü kaynaklardan elde edilmiştir
Sert yatak
Sert yataklar, vücut ağırlığını eşit şekilde dağıtarak stabil bir uyku yüzeyi ve gece boyunca artırılmış destek sunar. Konfor kişiden kişiye değişse de genel olarak vücut ağırlığı arttıkça daha sert, azaldıkça ise daha yumuşak yatak tercih edilmelidir. Yatak, omurganızı düz bir çizgide tutacak şekilde yeterince yumuşak veya sert olmalıdır.
Poliether sünger dolgulu 1 adet yatak şiltesi
Poliether sünger, yaygın kullanılan bir sünger türüdür. Sert bir destek sunar ve günlük uyku ihtiyaçları için uygundur. Yatağın hissini biraz daha sert hale getirebilir. Kılıfı 60°C’de yıkanabilir.
Hedeflenmiş destek sunan 1 adet yaylı yatak
Yaylı yatak, hedeflenmiş destek sunmak için tasarlanmıştır. Bonel yaylar ve poliether sünger içeren 3 konfor katmanından oluşur. Birbirine bağlı bonel yaylar, tüm yatak yüzeyine eşit ve sert destek sağlar.
1 adet taban
Taban, üstteki yatak için artırılmış stabilite ve destek sağlar. Bu da daha dengeli bir uyku deneyimine katkıda bulunur.
Renk
Uyumlu bir görünüm oluşturmak için yatağınızı aynı Gri-40 renk koduna sahip bir yatak başlığı ile tamamlayabilirsiniz. Yatak başlığı, yatak odanıza şıklık katar ve yatağa yakın uyurken duvarda oluşabilecek izlerin azalmasına yardımcı olur.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Tüm bileşenler, bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edilmiş ve zararlı maddeler için belirlenen sınırları karşılamıştır.
FSC® Mix
FSC® Mix etiketi, bu üründeki tüm ahşap ve orman bazlı malzemelerin FSC® sertifikalı ormanlar, geri dönüştürülmüş kaynaklar veya FSC® kontrollü ahşaptan oluşan bir kombinasyondan elde edildiğini gösterir.
Üretim kokusu zamanla kaybolur
Yeni bir yatağı ilk kullandığınızda hafif bir üretim kokusu hissedebilirsiniz. Bu tamamen normaldir ve zamanla kendiliğinden kaybolur. Yatağı havalandırmak veya süpürmek bu süreci hızlandırabilir.
Doğru yatak seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yatağı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı seçenekleri deneyebilir, uyku pozisyonunuza ve kişisel tercihlerinize göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
| Ayaklar/standlar hariç toplam yükseklik | 43 cm |
|---|---|
| Boyut | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm |
| Boyut | 180x200 |
| Yatak başı | Hariç |
| Sertlik | Sert |
| Yay türü | Bonel |
| Yatak şiltesi dolgusu | Poliether köpük |
| Yatak rengi | Gri-40 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kalite derecelendirmesi | BASIC |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Özellikler - Continental yatak 180x200cm VELFJORDEN Gri-40 Sert
| Sertlik | Sert |
|---|---|
| Yatak şunlardan oluşur | 1 taban + 1 yatak |
| Yatak başı | Hariç |
| Yatak rengi | Gri-40 |
| Baza yatak kelepçeleri | Hariç |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Yaylı yatak | |
| Yay boyutu | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 17 cm |
| Konfor alanı (yukarıdan aşağıya) | 20 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Yay katmanı 1 (yukarıdan aşağıya) | 13 cm Bonel yayları sağlam ve oldukça sabit bir yatak sunar. |
| Yay türü | Bonel yayları sağlam ve oldukça sabit bir yatak sunar. |
| Yay sayısı/m² | 110 |
| Konfor alanı 4 | 20 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester // %64 polyester/%36 polyester |
| Taban | |
| Boyut | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 22 cm |
| Ahşap çerçeve yüksekliği | 22 cm |
| Lata sayısı | 13 |
| Renk | Gri |
| Talimat | Sadece leke temizliği |
| Kumaş | |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester // %64 polyester/%36 polyester |
| Talimat | Sadece leke temizliği |
| Toplam ebat | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 39 cm |
| Boyut | 180x200 |
| Ayaklar ve standlar | Hariç |
| Paketli - taban | Kartonda düz ambalaj |
| Paketli - yaylı yatak | Karton kutuda rulo paketli |
| Ağırlık | 77,52 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | BASIC |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Özellikler - Yatak şiltesi 180x200cm FLYA
| Yatak türü | Yatak şiltesi |
|---|---|
| Boyut | Genişlik: 180 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 4 cm |
| Boyut | 180x200 |
| Paketli | Karton kutuda rulo paketli |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 28 cm, Uzunluk: 105 cm, Yükseklik: 28 cm |
| Dolgu | 30 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Dolgu bileşimi | Poliether köpük |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester (%100 geri dönüştürülmüş) |
| Malzeme | Örme, Dokuma |
| Kapitone | 200 g/m² polyester |
| Renk | beyaz |
| Yıkama | 60°C, yalnızca kılıf |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Talimat | Her zaman benzer renklerle yıkayın, Yıkamadan önce fermuarı kapattığınızdan emin olun, Yıkanabilir kılıf |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | BASIC |
| Ağırlık | 4,37 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.