TYSLA + EKSOplusContinental yatak 90x200 TYSLA + EKSO Gri-40 sert
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
TYSLA 90x200 cm continental yatak, EKSO yatak şiltesi ile birlikte gece boyunca destek ve konfor sunmak için tasarlanmış şık bir yatak çözümüdür. Continental yataklar, dengeli konfor, destek ve derinlik sağlamak için birden fazla yatak katmanını bir araya getirir.
İçerik
- Jel sünger dolgulu 1 adet yatak şiltesi. Yükseklik: 5 cm
- Hedeflenmiş destek sunan 2 adet yaylı yatak
- Depolama alanına sahip 2 adet taban
- Ayaklar ve yatak başlığı ayrıca satın alınabilir
Özellikler
- Ölçü: G90 x U200 cm. Yükseklik: 64,5 cm
- Sert yatak: Dengeli ve destekleyici yapı
- Renk: Gri-40
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- FSC® Mix: Bu üründeki ahşap ve orman bazlı malzemeler, FSC® sertifikalı, geri dönüştürülmüş veya diğer kontrollü kaynaklardan elde edilmiştir
- DREAMZONE®: Kaliteli yatak seçeneklerini makul fiyatlarla JYSK'ta keşfedin.
- 15 yıl garanti: Uzun ömürlü bir seçim
Sert yatak
Sert yataklar, vücut ağırlığını eşit şekilde dağıtarak stabil bir uyku yüzeyi ve gece boyunca artırılmış destek sunar. Konfor kişiden kişiye değişse de genel olarak vücut ağırlığı arttıkça daha sert, azaldıkça ise daha yumuşak yatak tercih edilmelidir. Yatak, omurganızı düz bir çizgide tutacak şekilde yeterince yumuşak veya sert olmalıdır.
Jel sünger dolgulu 1 adet yatak şiltesi
Jel sünger vücuda uyum sağlar. Ağırlığı eşit şekilde dağıtarak kas ve eklemler üzerindeki baskıyı azaltır. Açık hücreli yapısı ve jel tanecikleri, hava dolaşımını artırır ve fazla ısının uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Yatağın hissini biraz daha yumuşak hale getirebilir. Kılıfı 60°C’de yıkanabilir.
Hedeflenmiş destek sunan 2 adet yaylı yatak
Her bir yaylı yatak, hedeflenmiş destek sunmak üzere tasarlanmıştır. 11 konfor bölgesi ve 3 konfor katmanından oluşur; paket yaylar ve poliether sünger içerir. Her paket yay kendi kumaş kılıfında bağımsız hareket ederek vücuda ayrı ayrı uyum sağlar ve esnek, destekleyici bir yapı oluşturur.
Depolama alanına sahip 2 adet taban
Her bir taban, üstteki yatak için artırılmış stabilite ve destek sağlar. Entegre depolama alanı sayesinde yatak odanızdaki depolama alanını daha verimli kullanmanıza olanak tanır.
Renk
Uyumlu bir görünüm oluşturmak için yatağınızı aynı Gri-40 renk koduna sahip bir yatak başlığı ile tamamlayabilirsiniz. Yatak başlığı, yatak odanıza şıklık katar ve yatağa yakın uyurken duvarda oluşabilecek izlerin azalmasına yardımcı olur.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Tüm bileşenler, bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edilmiş ve zararlı maddeler için belirlenen sınırları karşılamıştır.
FSC® Mix
FSC® Mix etiketi, bu üründeki tüm ahşap ve orman bazlı malzemelerin FSC® sertifikalı ormanlar, geri dönüştürülmüş kaynaklar veya FSC® kontrollü ahşaptan oluşan bir kombinasyondan elde edildiğini gösterir.
Üretim kokusu zamanla kaybolur
Yeni bir yatağı ilk kullandığınızda hafif bir üretim kokusu hissedebilirsiniz. Bu tamamen normaldir ve zamanla kendiliğinden kaybolur. Yatağı havalandırmak veya süpürmek bu süreci hızlandırabilir.
Doğru yatak seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yatağı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı seçenekleri deneyebilir, uyku pozisyonunuza ve kişisel tercihlerinize göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
| Ayaklar/standlar hariç toplam yükseklik | 64,5 cm |
|---|---|
| Boyut | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 200 cm |
| Boyut | 90x200 |
| Yatak başı | Hariç |
| Sertlik | Sert |
| Yay türü | Paket |
| Yatak şiltesi dolgusu | Jel köpük |
| Yatak rengi | Gri-40 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kalite derecelendirmesi | PLUS |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Özellikler - Continental yatak 90x200cm TYSLA STORAGE Gri-40 Sert
| Sertlik | Sert |
|---|---|
| Yatak şunlardan oluşur | 1 taban + 1 yatak |
| Yatak başı | Hariç |
| Yatak rengi | Gri-40 |
| Saklama alanı | Yatak altı |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Yaylı yatak | |
| Alan sayısı | 11 |
| Yay boyutu | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 24,5 cm |
| Konfor alanı (yukarıdan aşağıya) | 20 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Yay katmanı 1 (yukarıdan aşağıya) | 13 cm Her paket yayı bir kumaş paketi tarafından korunur, bu da ekstra esnek bir yatak sağlar, dayanıklılığı arttırır ve sesi azaltır. |
| Yay türü | Her paket yayı bir kumaş paketi tarafından korunur, bu da ekstra esnek bir yatak sağlar, dayanıklılığı arttırır ve sesi azaltır. |
| Yay sayısı/m² | 240 |
| Konfor alanı 4 | 20 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester // %64 polyester/%36 polyester |
| Taban | |
| Boyut | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 35 cm |
| Ahşap çerçeve yüksekliği | 35 cm |
| Lata sayısı | 0 |
| Renk | Gri, beyaz |
| Talimat | Nemli bir bezle silin |
| Kumaş | |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester // %64 polyester/%36 polyester |
| Talimat | Nemli bir bezle silin |
| Toplam ebat | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 59,5 cm |
| Boyut | 90x200 |
| Ayaklar ve standlar | Hariç |
| Paketli - taban | Karton kutuda paketlenmiştir |
| Paketli - yaylı yatak | Karton kutuda paketlenmiştir |
| Ağırlık | 43,9 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünlerde kullanılan tüm orman bazlı malzemeler, FSC®'nin titiz sosyal ve çevresel standartlarına göre yönetildiklerini doğrulamak için bağımsız bir üçüncü tarafça denetlenen ormanlardan temin edilir. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri bulabilirsiniz. Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Garanti | 15 yıl yatak garantisi |
| Kalite derecelendirmesi | PLUS |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Özellikler - Yatak şiltesi 90x200 cm EKSO
| Yatak türü | Yatak şiltesi |
|---|---|
| Boyut | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 5 cm |
| Boyut | 90x200 |
| Paketli | Karton kutuda rulo paketli |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 32 cm, Uzunluk: 97 cm, Yükseklik: 32 cm, Çap: 32 cm |
| Dolgu | Jel köpük |
| Dolgu bileşimi | 40 mm jel köpük 40 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester (%100 geri dönüştürülmüş) |
| Malzeme | Örme |
| Kapitone | 300 g/m² polyester |
| Renk | beyaz |
| Yıkama | 60°C, yalnızca kılıf |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Talimat | Her zaman ayrı yıkayın, Yıkamadan önce fermuarı kapattığınızdan emin olun, Yıkanabilir kılıf |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | PLUS |
| Ağırlık | 5,4 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
DREAMZONE - Daha iyi uyku burada başlıyor
DREAMZONE® kişisel şilte ve yatak çözümleriyle, uykunuzu iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kalite ve işlevsellik esastır ve 2003 yılında Danimarka'da kurulduğundan beri böyle olmuştur.
DREAMZONE,
İskandinavya'da, paranızın tam karşılığını verecek şekilde geliştirildi.
Çok çeşitli tasarım ve malzeme arasından ideal çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz. DREAMZONE, sizin seçeceğiniz bir karyola ile uyumlu, yaylı ve sünger yataklar, daha minimal ve sade bir görünüm için kutu yataklar, işlevselliği tasarımla buluşturan continental yataklar ve aynı zamanda çok yönlü ve esneklik sağlayan ayarlanabilir yataklar sunar. Hatta daha fazla konfor ve yatağınızın korunması için, DREAMZONE aynı zamanda çeşitli yatak şilteleri ve yatak koruyucuları sunar.
Yatakların büyük bir kısmı tekstiller için dünyanın lider sağlık ve çevre etiketi olan STANDARD 100 OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir. Ayrıca, DREAMZONE 25 yıla kadar garantilidir.
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.