LIMFJORDENKaryola LIMFJORDEN 140x200 3 çekmece beyaz
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
| Malzeme | ABS plastik, HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. Melamin, sağlam, çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzeye sahip bir dekoratif kaplama türüdür. Bir suntaya veya bir MDF panoya yapıştırılmış çok ince plastik levhalardan yapılır. |
|---|---|
| Yatak çerçevesi | Sunta |
| Yatak başı/ayak paneli | Malzeme: Sunta |
| Orta kiriş | Masif çam |
| Çekmece | Ön: Sunta, Alt: HDF panolar çok ince kesilmiş, basınçla yapıştırılmış ağaç liflerinden oluşur. |
| Renk | Beyaz |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 145 cm, Uzunluk: 205 cm, Yükseklik: 91 cm |
| Boyut | 140x200 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 70 cm, Uzunluk: 211 cm, Yükseklik: 25 cm |
| Bilmekte fayda var | Taban ve yatak hariç, Bazalı, yaylı ve köpük yataklarla uyumludur |
| Ağırlık | 85 kg |
| Paket sayısı | 3 |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu etiketi taşıyan ürünler, FSC® sertifikalı ormanlardan, geri dönüştürülmüş malzemelerden ve/veya FSC kontrollü ahşaptan elde edilen malzemelerin karışımı kullanılarak yapılır. Kontrollü ahşap FSC sertifikalı ormanlardan olmasa dahi, kabul edilemez kaynaklardan gelen malzeme riskini azaltır. Online ve mağazalarda FSC etiketi taşıyan ürünleri aratın. |
| Maks yük | 220 kg |
| Saklama alanı | Yatak altı |
| Dahil | 3 çekmece |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odličan
Prosto i lako sklopiti!!! Sve objašnjeno u uputstvu i sve fno objašnjeno!! Kvalitet odličan! Sve preporuke!!!
Ad: Mirko
Seng
Kjmepe fornøyd med senga.
Ad: Leah Olsen
Mrs
We had difficulty placing the order on line as it would not accept a UK mobile number. Customer service helped us do this but our plans changed & we had to cancel our order yet again this was not a problem & the bed was returned with no hassle. Just waiting on our refund now. We would certainly recommend & use JYSK again.
Ad: Sharon kelly
Super Bett
Super tolles Bett. Sieht gut aus. Wirkt sehr stabil. Aufbau ging einfach zu zweit. Alles gut beschriftet. Das Bett bietet viel Stauraum in den Schubladen. Durch die Höhe des Bettes guter Einstieg. Dazu ist es vom Preis her auch unschlagbar. Habe mir dazu auch noch die passenden Nachttische geholt. Tolle Beratung durch die Mitarbeiterin bei jysk.
Ad: Johanna
Добро качество спрямо цената
Хубаво е леглото, лесно се сглобява. Харесва ми, че е високо и че има шкафчета. Щеше да е по-удобно шкафчетата да имат водачи в нишите, защото в момента само се плъзгат и нищо не ги води/държи.
Ad: АР
Ein tolles Bett
In der Filiale gekauft und konnte schon ein paar Tage später abgeholt werden. Der Aufbau klappte sehr gut und es quietscht und knarrt überhaupt nicht. Die Höhe ist perfekt und es gibt viel Stauraum in den Schubladen. Ich bin begeistert, ein tolles Bett zum tollen Preis!
Ad: Magrid Johannsen
Säng
Jag tyckte detta var en lätt förklaring till sängen. Enkelt att förstå och sätta ihop. Den är jätte fin. Synd bara man inte kan välja sida på vaet man vill ha lådan
Ad: Nina
Bed
Heel gemakkelijk en stevig bed
Ad: Steve
Letto matrimoniale con 3 cassetti
Arrivato come previsto. Imballato con tanto riguardo anche la sostenibilità. Lo abbiamo montato seguendo le ottime e specifiche istruzione. Materiale valido chiaro non è legno massello. Soddisfatta dell' acquisto.
Ad: Anna Maria
Dårlig seng
Har reklameret den 1 gang og skal reklamere den igen, da skruerne giver slip på bjælken.. ikke 2000kr værd
Ad: Hanna
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.
