BILLEFJORDbasicSünger yatak 90x190cm BILLEFJORD Sert
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
BILLEFJORD 90x190 cm sünger yatak, gece boyunca destek ve konfor sunmak için tasarlanmış sert bir yataktır. Sünger yataklar genel olarak vücut şeklini iyi takip eder ve stabil bir yapı sunar.
Özellikler
- Ölçü: G90 x U190 cm. Yükseklik: 7 cm
- Sert yatak: Dengeli ve destekleyici yapı
- Poliether sünger: Yeterince sert bir destek sunar
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- Yıkanabilir kılıf: Kılıf çıkarılabilir ve 60°C’de yıkanabilir
- Ters çevrilebilir: Yatağın kullanım ömrünü uzatır
Sert yatak
Sert yataklar vücut ağırlığınızı eşit şekilde dağıtarak stabil bir uyku yüzeyi ve gece boyunca artırılmış destek sunar. Konfor kişiden kişiye değişse de genel olarak vücut ağırlığı arttıkça daha sert, azaldıkça ise daha yumuşak yatak tercih edilmelidir. Yatak, omurganızı düz bir çizgide tutacak şekilde yeterince yumuşak veya sert olmalıdır.
Poliether sünger
Poliether sünger yaygın kullanılan bir sünger türüdür ve sert bir destek sunar. Günlük uyku ihtiyaçları için uygundur.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu yatak OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlardan dolgulara, ipliklerden fermuarlara kadar tüm bileşenler bağımsız laboratuvarlar tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir.
Yıkanabilir kılıf
Yatak, çıkarılabilir fermuarlı bir kılıfa sahiptir. Kılıfın 60°C’de yıkanması hijyen sağlar ve istenmeyen toz akarlarının uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
Ters çevrilebilir
Yatağı üst–alt ve baş–ayak yönlerinde çevirerek kullanabilirsiniz. Bu kullanım aynı bölgelerin gereğinden fazla yıpranmasını önler ve yatak ömrünü uzatır.
Üretim kokusu zamanla kaybolur
Yeni bir yatak ilk açıldığında hafif bir üretim kokusuna sahip olabilir. Bu tamamen normaldir ve zamanla kendiliğinden kaybolur. Yatağı havalandırmak veya süpürmek bu süreci hızlandırabilir.
Doğru yatak seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yatağı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı modelleri deneyebilir, uyku pozisyonunuza göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
| Yatak türü | Sünger yatak |
|---|---|
| Sertlik | Sert |
| Dolgu bileşimi | Poliether köpük |
| Dolgu | Poliether köpük |
| Konfor alanı (yukarıdan aşağıya) | 70 mm poliether köpük 25 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %100 polyester (%57 geri dönüştürülmüş) |
| Yıkama | 60°C, yalnızca kılıf |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Boyut | Genişlik: 90 cm, Uzunluk: 190 cm, Yükseklik: 7 cm |
| Boyut | 90x190 |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 26 cm, Uzunluk: 90 cm, Yükseklik: 26 cm, Çap: 26 cm |
| Paketli | Rulo paketli |
| Ağırlık | 2,99 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Kalite derecelendirmesi | BASIC |
| Renk | beyaz |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ядро за матрак само с хастар
Покрай мострите със калъфи от капитонирани дамаски с ципове, не очаквах, че може да се продават матраци без калъфи. Този навит матрак няма калъф с цип. Купувате само ядро за матрак с тънък платнен хастар!
Ad: Владо
Matrace
Maximální spokojenost
Ad: Radys
Ár érték arányban teljesen megfelelő!
Beváltotta a róla írt jellemzőket. Kényelmes, keményebb fekhely, mégis puha. Árban teljesen megfelelő. A tartósságára még kíváncsi leszek Remélem nem 1 év
Ad: Újvidéki Gabriella
Pěnová matrace tvrda
Velká spokojenost s výrobkem i dopravou. Doporučuji.
Ad: Babeta
Kényelmes
Teljesen alap verzió. Nekem, az én igényeim alapján kényelmes. Egy franca ágy fele szóval kettő darab kell belőle az igazán nagy páros élményhez. Vagy nagyobb méret egyben. Szóval minden OK!
Ad: Kovács Tamás
Poor quality
The mattress is very poor in structure, even after waiting for 72 hours, it does not take its intended form. Do not buy.
Ad: Eva Rideg
Perus vaahtomuovipatja
Tämä perus vaahtomuovipatja on ihan hyvä, jos tykkää kovasta patjasta. Kuitenkin jos tämä yhdistää WELLPUR FRYA sijauspatjaan, niin saa itseasiassa hyvän yhdistelmän, koska Wellpur Frya sijausta on ns. painon mukaan muotoituva.
Ad: Tuokki
Lukt som inte går bort
Den här madrassen är inte av bra kvalitet. Den är hård men det märktes att den kommer mjukna betänkligt under ens tyngd snabbt. Dessutom en stark kemisk lukt som inte gav med sig. Jag lämnade tillbaka den.
Ad: Linda
Szuper
Maximálisan bevállt csak ajánlani tudom.
Ad: Szilvia
Misure sbagliate
Il materasso è 180 x 90 x5 , mancano 10 centimetri di lunghezza e 2 centimetri di spessore. Praticamente è più piccolo e le misure sono sbagliate.
Ad: Tatiana
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


