SJONAgoldYaylı yatak 160x200 SJONA Orta
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Boyut:
Aksesuarları hatırla
SJONA 160x200 cm çoklu paket yaylı yatak DREAMZONE®, gece boyunca destek ve konfor sunmak için tasarlanmış orta sert bir yataktır. Yaylı yataklar hareketlerinizi takip ederek yatakta rahatça dönmenizi sağlar ve yatağa girip çıkmanızı kolaylaştırır. Çoklu paket yaylı çekirdek derin bir destek sunarken, memory foam katmanı eklem ve kaslardaki baskıyı azaltarak daha dinlendirici bir uyku sağlar.
Özellikler
- Ölçü: G160 x U200 cm. Yükseklik: 28 cm
- Orta sert yatak: Dengeli ve esnek yapı
- Hedeflenmiş destek: 7 konfor bölgesi ve 4 konfor katmanı uyku deneyimini oluşturur
- Çoklu paket yaylar: Daha fazla yay noktası ile çok yönlü destek sağlar
- Memory foam: Baskıyı azaltan, esnek yapı
- Yüksek dirençli sünger: Dayanıklı ve hava geçiren yapı
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Zararlı maddelere karşı test edilmiştir
- Kapitone kılıf: Memory foam ve polyester
- DREAMZONE®: Kaliteli yatak seçeneklerini makul fiyatlarla JYSK'ta keşfedin.
- 100 gün deneme ve 25 yıl garanti: Güvenilir ve uzun ömürlü bir seçim
Orta sert yatak
Orta sert yataklar dengeli destek ve orta seviyede uyum sunan çok yönlü bir tercihtir. Konfor kişiden kişiye değişse de genel olarak vücut ağırlığı arttıkça daha sert, azaldıkça ise daha yumuşak yatak tercih edilmelidir. Yatak, omurganızı düz bir çizgide tutacak şekilde yeterince yumuşak veya sert olmalıdır.
Hedeflenmiş destek
Yatak; konfor bölgeleri ve katmanların birleşimi ile hedeflenmiş destek sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bel ve omuz gibi vücudun önemli noktalarını destekleyen 7 konfor bölgesine sahiptir. Çoklu paket yaylar ve yüksek esnekliğe sahip sünger gibi malzemelerden oluşan 4 konfor katmanı derinlik ve genel desteğe katkıda bulunur. Bu yapı, gece boyunca dengeli konfor sağlar.
Çoklu paket yaylar
Yatak çekirdeği, m²’de 500 yay içeren 18 cm yüksekliğinde bir çoklu paket yay katmanına sahiptir. Daha küçük yayların daha fazla sayıda olması, yatağın vücut şeklinize daha iyi uyum sağlamasına ve daha eşit bir destek sunmasına yardımcı olur.
Memory foam
Memory foam vücuda tam olarak uyum sağlar, ağırlığı eşit şekilde dağıtarak kas ve eklemler üzerindeki baskıyı azaltır. Kapalı hücreli yapısı nedeniyle AIR memory foam veya Comfort+ foam gibi sünger türlerine göre biraz daha sıcak hissedilebilir.
Yüksek dirençli sünger
Yüksek dirençli sünger esnek ve dayanıklı bir yapı sunar. Yüksek yoğunluğu sayesinde uzun ömürlüdür. Açık hücre yapısı daha iyi hava geçirgenliği sağlayarak ekstra konfor sunar.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Bu yatak OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikasına sahiptir. Kumaşlar, dolgular, iplikler ve fermuarlara kadar tüm bileşenler bağımsız laboratuvarlar tarafından zararlı maddelere karşı test edilmiştir.
Kapitone kılıf
Kılıf baskıyı azaltan memory foam ile kapitone edilmiştir. Bu da yatağın yüzeyini yumuşak ve konforlu hale getirir.
DREAMZONE®
DREAMZONE®, 2003 yılında Danimarka’da kurulmuş olup uyku kalitesini artırmaya yönelik fonksiyonel ve kaliteli yatak çözümleri sunar. Marka yalnızca JYSK'ta satışa sunulmaktadır.
100 gün deneme ve 25 yıl garanti
Yeni JYSK GOLD yaylı yatağınızı 100 gün boyunca evinizde deneyebilirsiniz. Memnun kalmazsanız başka bir modelle değiştirebilirsiniz. Tüm GOLD yaylı yataklar 25 yıl garanti ile sunulur.
Üretim kokusu zamanla kaybolur
Yeni bir yatak ilk açıldığında hafif bir üretim kokusuna sahip olabilir. Bu tamamen normaldir ve zamanla kendiliğinden kaybolur. Yatağı havalandırmak veya süpürmek bu süreci hızlandırabilir.
Doğru yatak seçimi için yanınızdayız
Sizin için en uygun yatağı belirlemek için kılavuzlarımızı inceleyebilir veya en yakın JYSK mağazamıza giderek farklı modelleri deneyebilir, uyku pozisyonunuza göre uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
| Sertlik | Orta |
|---|---|
| Özellikler | Serin tutan kumaş, doğal olarak serinletici bir özelliğe sahip polietilen elyaf içerir. Elyaf, ısıyı etkili bir şekilde uzaklaştırarak anında serinletici bir etki sunar. |
| Konfor alanları | Konfor alanları, baş, omuzlar, bel bölgesi, kalça ve bacaklar gibi vücudunuzun farklı bölgelerine özel destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Alanların sertliği, ekstra bel desteği veya daha derin bir omuz alanı sağlamak gibi nedenlerden farklılık gösterir. Konfor alanları, belirli alanlarda hedefe yönelik destek oluşturarak genel konforun artırılmasına, sağlıklı bir uyku pozisyonunun desteklenmesine ve baskı noktalarının azaltılmasına yardımcı olur. |
| Konfor alanı (yukarıdan aşağıya) | 20 mm yüksek dirençli köpük 35 kg/m³ |
| Konfor alanı 2 | 40 mm poliether köpük 30 kg/m³ |
| Yay katmanı 1 (yukarıdan aşağıya) | 18 cm Çoklu paket yaylar vücudunuza tam olarak uyum sağlayan birden fazla destek noktası sunar. |
| Yay sayısı/m² | 500 |
| Konfor alanı 4 | 20 mm poliether köpük 30 kg/m³ |
| Kumaş kompozisyonu | %55 polyester (%100 geri dönüştürülmüş)/%45 polietilen// %100 polyester |
| Kaymaz taban | Evet |
| Kapitone | 350 g/m² polyester elyaf + 20 mm memory foam 50 kg/m³ |
| Makinede yıkama | Hayır |
| Ağartıcı | Ağartma yapılmaz |
| Tamburlu kurutma | Kurutma makinesinde kurutmayın |
| Ütüleme | Ütülenemez |
| Kuru ve yaş temizleme | Kuru temizleme yapmayınız |
| Boyut | Genişlik: 160 cm, Uzunluk: 200 cm, Yükseklik: 28 cm |
| Boyut | 160x200 |
| Ambalaj boyutu | Genişlik: 40 cm, Uzunluk: 173 cm, Yükseklik: 40 cm, Çap: 40 cm |
| Paketli | Karton kutuda rulo paketli |
| Ağırlık | 39 kg |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | Bu ürün OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikalıdır. Bu da, ürünün her bir bileşeninin bağımsız OEKO-TEX® enstitüleri tarafından test edildiği ve zararlı maddeler için belirlenen sıkı limitleri karşıladığı anlamına gelir. |
| Yükseltilebilir | Evet |
| Renk | beyaz |
| Yatak türü | Yaylı yatak |
| Yay türü | Çoklu paket yaylar vücudunuza tam olarak uyum sağlayan birden fazla destek noktası sunar. |
| Malzeme | Örme |
| Isı dengeleyici | evet |
| Kalite derecelendirmesi | GOLD |
| Garanti | 25 yıl yatak garantisi |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
DREAMZONE - Daha iyi uyku burada başlıyor
DREAMZONE® kişisel şilte ve yatak çözümleriyle, uykunuzu iyileştirmek için tasarlanmıştır. Kalite ve işlevsellik esastır ve 2003 yılında Danimarka'da kurulduğundan beri böyle olmuştur.
DREAMZONE,
İskandinavya'da, paranızın tam karşılığını verecek şekilde geliştirildi.
Çok çeşitli tasarım ve malzeme arasından ideal çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz. DREAMZONE, sizin seçeceğiniz bir karyola ile uyumlu, yaylı ve sünger yataklar, daha minimal ve sade bir görünüm için kutu yataklar, işlevselliği tasarımla buluşturan continental yataklar ve aynı zamanda çok yönlü ve esneklik sağlayan ayarlanabilir yataklar sunar. Hatta daha fazla konfor ve yatağınızın korunması için, DREAMZONE aynı zamanda çeşitli yatak şilteleri ve yatak koruyucuları sunar.
Yatakların büyük bir kısmı tekstiller için dünyanın lider sağlık ve çevre etiketi olan STANDARD 100 OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir. Ayrıca, DREAMZONE 25 yıla kadar garantilidir.
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


