ADSLEVSandalye ADSLEV antrasit gri kumaş/siyah
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
İlave destek ve konfor sağlayan kolçaklı yemek sandalyesi. Sandalyenin oturma yeri dolguludur ve antrasit gri kumaştan bir sırt dayanağı vardır. Masif ahşap ayaklar.
| Malzeme | Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Masif kauçuk ahşap, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Arka: Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Kolçak: Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Ayak: Masif kauçuk ahşap |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Poliüretan köpük, Köpük yoğunluğu: 22 kg/m³ |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Antrasit grisi, Siyah |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 59 cm, Yükseklik: 82 cm, Derinlik: 59 cm |
| Oturma yüksekliği | 48 |
| Oturma derinliği | 44 |
| Kolçaklı | Evet |
| Kolçak yüksekliği | 67 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 58 cm, Uzunluk: 62 cm, Yükseklik: 53 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® Mix |
| Ağırlık | 8 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stoel
Zeer goede kwaliteit , zit zeer gemakkelijk!
Ad: Verspeeten Peggy
Prijs kwaliteit top!
Prijs kwaliteit (in promo) is echt top. Stevige mooie stoel.
Ad: Niko
Comfortabel en mooi
Mooie stoelen. Zitten super
Ad: Stephanie
Stoelen
Elles sont encore plus belle que sur le site je les adores et de tres belle qualités
Ad: Stephanie
Cómodas y bonitas
Las sillas son muy cómodas y tienen una estética preciosa, quedan muy bien con mi mesa redonda
Ad: María Pilar
zelo zadovoljna
upam da bodo trajali najmanj 10 let
Ad: Marina
Sedie Bellissime !
Abbiamo acquistato queste sedie e sono oltre che belle , comodissime !!! Facili da montare . Consiglio vivamente
Ad: katia gardellin
Stoel
Mooie stoelen voor een leuke prijs
Ad: A.J.
Eetkamerstoelen ADSLEV
De levering vanuit Denemarken verliep vlot en de 4 stoelen waren goed verpakt in 2 kartonnen dozen. Moesten nog wel in elkaar gezet worden en dat ging prima. De handleiding was duidelijk. Het eindresultaat mag er zijn en de stoelen zijn stabiel en comfortabel.
Ad: Ruud
Лошо качество
Добра визия, но от 8 бр закупени стола, три от тях са с несъразмерни крака и след сглобяване са криви и се клатят. Не съм удволетворена!
Ad: Ива Иванова
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.

