Seyahatleriniz ve misafirleriniz için şişme yataklar ve kamp matları

Hava yatağı birçok durum için paha biçilemezdir. Kampa veya müzik festivaline gidiyorsanız, bir şişme yatak mükemmel bir çözüm olacaktır. Şişme yatak aynı zamanda harika bir misafir yatağı da olabilir. Kolay taşınabildikleri ve evinizde alan kaplamadan saklanabildikleri için oldukça kullanışlıdırlar. Tek kişilik, çift kişilik ve king size farklı tasarıma sahip hava yatakları arasında uyku ihtiyaçlarınıza uygun bir seçenek mevcuttur. Hava yataklarımızın bir kısmı yerleşik bir pompaya sahiptir, yapmanız gereken tek şey fişi prize takmak, düğmeye basmak ve uzaklaşarak saniyeler içinde şişmesini izlemektir. Yerleşik pompa aynı zamanda hava yatağını söndürme işlevine de sahiptir. Geleneksel hava yatakları içinse, beraberinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz ayak ve el pompaları gibi hava pompası modelleri sunuyoruz. Hava yatağınızı kamp gezinize götürmeyi düşünüyorsanız, standart ve kendiliğinden şişen kamp matları ve şişme minderlerin de dahil olduğu aksesuarlarımıza daha yakından bakmak isteyeceksinizdir.

19 ürün
  19 ürün

  Geniş şişme yatak ve aksesuar seçenekleri

  Misafirlere ev sahipliği yaparken yeterince hazırlıklı olmadığınızı hissediyorsanız JYSK'dan bir şişme yatakla hayatı kolaylaştırabilirsiniz. Yüksek bir şişme yatak, alanın sınırlı olduğu durumlarda, ekstra misafirlerinizi ağırlamak için ideal çözümdür. Kalıcı bir yataklı kanepe için odanız veya bütçeniz yoksa, şişirilebilir bir hava yatağı aradığınız cevap olabilir. Yatak altı veya gardırop üstü depolama alanına saklanmak için tasarlanmış iyi bir hava yatağı anında düşük maliyetli bir çözüm sunar. JYSK’da, tek kişilik, çift kişilik veya king size hava yatakları ve yerleşik veya harici pompa seçenekleri mevcuttur. Hepsi hızlı, verimli ve sorunsuz şişirme ve söndürme için tasarlanmıştır. Hava yatağınızı kamp veya festival gezinize götürmeyi düşünüyorsanız, standart kamp matlarının da dahil olduğu diğer aksesuarlarımıza daha yakından bakmak isteyeceksiniz.

  Hangi tip havalı yatağı seçmelisiniz?

  Sadece misafirleriniz veya seyahatleriniz için kullanacak olsanız bile satın aldığınız üründen ne beklediğinizi düşünmelisiniz. JYSK'da sizler için farklı seçenekler sunuyoruz. 

  • Alçak şişme yataklar, çadır gezisi için en uygun yataktır. Çadır kabininde yükseklik sınırlı olduğu gibi yanlara doğru eğimli çadır bezi vardır bu nedenle şilte çok yüksek olmamalıdır. Ayrıca alçak şişme yataklar, yüksek olanlara kıyasla çok daha az yer kaplar ve bu nedenle taşımaları daha kolaydır.
  • Yüksek şişme yatak, misafir yatağı için iyi bir çözümdür çünkü yükseklik aynı zamanda daha fazla konfor sağlar. Pek çok kişi için yükseklik, hava yatağına girip çıkmayı daha rahat hale getirir ve daha rahat uyuyabilirsiniz.
  • Lüks şişme yatak, evinizde fazla kaplamadan misafirlerinizi şımartmak istiyorsanız İç yapısı naylon ipliklerden, hava cepleri olan lüks bir yatak seçerek gerçek bir yatağın sertliğini ve en üst düzey uyku konforunu elde edebilirsiniz.