WELLPUR

WELLPUR: Saf zindeliğe giden yol

WELLPUR® ile her sabah dinlenmiş ve yenilenmiş uyanın. Basıncı azaltan Memory Foam dolgulu WELLPUR yatak ve yastıklar, vücut hatlarınıza göre şekillenerek doğal ve optimum bir pozisyonda dinlenmenizi sağlar. Köpük yapısı, kas ve eklemlerdeki baskıyı azaltır ve kan akışını düzenleyerek gerginliği önler.

Eğer uykunuz hafifse veya partneriniz hareket ettiğinde uyanıyorsanız, WELLPUR yataklar sizin için ideal çözüm olabilir. Esnek memory foam boyun, kalça ve omuzlardaki baskıyı azaltarak  uykunuzda daha az hareket etmenizi sağlar ayrıca  partnerinizin hareketlerini absorbe ederek sizlere deliksiz bir uykunun kapılarını aralar.

İster sırt üstü, ister yan yatarak uyuyun, size ideal desteği sunan bir WELLPUR yastık seçeneğimiz mevcuttur. WELLPUR yalnızca uykunuzu desteklemekle kalmaz. Evde, işte veya seyahatlerde kullanabileceğiniz, boyun ve sırt desteği sunan medikal yastıklarla gün içindeki postürünüz ve konforunuzu da destekler.

Hem yatak hem de yastıklar, tekstil için dünyanın lider sağlık ve çevre etiketi olan STANDARD 100 OEKO-TEX® sertifikasına sahiptir. Ayrıca WELLPUR ürünleri 25 yıla kadar garantilidir.

WELLPUR 2003 yılında Danimarka'da kurulan bir İskandinav markasıdır.