OKSBYKanepe modülü OKSBY depolamasız kum rengi kumaş
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Modül tipi:
Aksesuarları hatırla
| Tür | Kanepe modülü |
|---|---|
| Malzeme | ABS plastik, Köpük, PET, PP (polipropilen), Polyester, Çelik |
| Malzeme | Oturma yeri: Köpük, PET, Polyester, Arka: Köpük, PET, Polyester, Çelik, Kolçak: Köpük, PET, Polyester, Çelik, Ayak: ABS plastik, PP (polipropilen) |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: Köpük, Köpük yoğunluğu: 30 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Köpük, Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³ |
| Kolçak | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: Köpük, Köpük yoğunluğu: 23 kg/m³ |
| Dolgu | %100 polyester, Poliüretan köpük (%100 geri dönüştürülmüş) |
| Dış kumaş | %100 polyester |
| Renk | Kum |
| Yay türü | Her paket yayı bir kumaş paketi tarafından korunur, bu da ekstra esnek bir yatak sağlar, dayanıklılığı arttırır ve sesi azaltır. |
| Yay sayısı/m² | 5 |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 65 cm, Yükseklik: 81 cm, Derinlik: 78 cm |
| Oturma yüksekliği | 43 |
| Oturma derinliği | 45 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 67 cm, Uzunluk: 67 cm, Yükseklik: 52 cm |
| Ağırlık | 16 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Koltuk başına maks yük | 110 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Talimat | Su ile leke temizliği yapılabilir |
| Saklama alanı | Oturma yeri altı |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Лек и удобен
Модулът е лесен за сглобяване, удобен, компактен и лек. Има и място за съхранение.
Ad: Цанова
Μονάδα καναπε
Όπως αναμενόταναι η ποιότητα καλή το ύφασμα πολύ ωραίο και ο καναπές αναπαυτικός
Ad: Βαρβαρα
Ich liebe es
Dieses Modulsofa wird leider nicht in den Filialen ausgestellt. Auf gut Glück bestellt und nach anfänglicher Skepsis ( zu niedrig zu kurz ) und erstmal mit 10 cm Füßen ausgestattet bin ich jetzt total begeistert. Die hohen Füße kamen wieder ab. Es ist viel kuscheliger wenn sie niedriger ist ( bin aber auch nicht groß ). Die Kombimöglichkeiten und der zusätzliche Stauraum sind grandios. Kann mit und ohne Rückenkissen verwendet werden. Von mir eine klare Kaufempfehlung wenn man ein kleines Wohnzimmer und wie ich öfter mal Lust zum Umgestalten hat.
Ad: Beate Müller
Túl kényelmes
Kétszer is elkéstem munkából,mivel elaludtam rajta olyan szuper és kényelmes. Köszi Jysk. :) ❤️ Ja...és aki nem nagy barkács szaki,az is hip-hop összetudja szerelgetni. :)
Ad: Králik Zsolt
Satisfecho
Color muy bonito y cómodo de auxiliar a otro sofá.
Ad: Jau
Fåtolj
Jättesköna att sitta
Ad: Era Jonsson
Sofa
Stoff und farbe sind sehr schon, leider ist das Sofa viel zu niedrig und zu weich. Daher ging es zurück
Ad: Sabine
Super bra/ very good
Den är jätte fin och skön 10/10 rekommenderar
Ad: Gustav
Dopo un mese
Facile nel montaggio, schienale e braccioli rimangono ben fissati. la seduta è comoda, morbida ma non troppo, non si affonda; forse leggermente corta, una decina di centimetri in più sarebbe stata ottimale. Anche i cuscini sono comodi. I materiali sono nella media del prezzo, non eccelsi, comunque fanno il loro dovere. Quello che mi ha più deluso è il rivestimento che è scadente e plasticoso al tatto. Sicuramente, rientrando nel prezzo, si poteva fare di meglio. Ho preso cinque elementi più un bracciolo e fatto una composizione ad angolo. Quello che mi piace di più di questo divano è che lo posso modulare a mio piacimento con poco sforzo. Tirando le somme e valutando il rapporto qualità/prezzo, è un prodotto consigliabile, soprattutto valutando prodotti dello stesso tipo di altre aziende. Dalle foto non si capisce bene, ma il colore è un tortora chiaro leggermente tendente al grigio.
Ad: Gabriella
Erittäin tyytyväinen
Olen muuttanut uuteen asuntoon, ja säilytystilaa ei riittänyt tarpeisiini. Tämä ratkaisi ongelman. Hankin samantien viisi kappaletta. Kaiken lisäksi on siro ja mukava istua. Myös osien yhdistäminen ja eri vaihtoehtojen muunneltavuus on plussaa. Ehdottoman hyvä hankinta.
Ad: H. Toikka
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.


