EJDRUPTV standı EJDRUP 1 raf bej
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
Özellikler
| Tür | TV sehpası |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Malzeme | Ön: Çelik, Üst: Çelik, Ayaklar: Çelik, İskelet: Çelik, Raf: Çelik |
| Renk | Bej |
| Özellik | 32-65 inch televizyonlarla uyumludur, Desteksiz |
| Dahil | 1 raf, 4 ayarlanabilir ayak., 4 tekerlek |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 100 cm, Yükseklik: 116 cm, Derinlik: 55 cm |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 46 cm, Uzunluk: 108 cm, Yükseklik: 8 cm |
| Ağırlık | 11 kg |
| Maks yük | 50 kg |
| Paket sayısı | 1 |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
İncelemeler
TV standı EJDRUP 1
Kesinlikle çok başarılı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Biz 65 inç tv taktık ve çok sağlam duruyor. Malzeme kalitesi yüksek görüntüsüde çok şık tavsiye ederim.
Ad: Gürol Özdemir
Todella kätevä ja käytännöllinen
Tämä on todella kätevä. Ostimme vanhemmille ja nyt mm. siivoaminen on helppoa myös tv alta koska jalustaa voi liikutella helposti versus aikaisempi painava tv taso.
Ad: Virpi
Tv jalusta
Täydellinen televisiolle ja muulle tarvittavalle
Ad: Anne
Zła jakość i nielogiczny montaż
Stojak jest wykonany tandetnie, otwory są niespasowane, sporo trzeba dopasowywać na siłę, milion śrubek, każda z inną głowicą (trzeba niewspółmiernie dużej ilości narzędzi jak na taki sprzęt). Długości śrub nieprzemyślane, przez co trzeba stosów podkładek. Kąt tv po zawieszeniu jest odwrotny - odchyla się do tyłu. Jedynie w miarę ładnie wygląda. Nie polecam.
Ad: Kaja
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Ad: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Ad: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Ad: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Ad: Jonna
Utmärkt
Alldeles utmärkt. Tydliga anvisningar. Stabil, rullar mjukt på parkett. Rimligt pris!
Ad: Mikael
Τέλεια!
Πολύ σωστή ενημέρωση για την εξέλιξη της αποστολής. Το προϊόν όπως είχε περιγραφεί και πολύ καλή ποιότητα.
Ad: Lambros
Teslimat
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.

