Perde gereçleri ve jaluzi aksesuarları

Jaluzi veya perdelerinizi kendiniz takıyorsanız, doğru perde aletleri ve aksesuarlarına ihtiyacınız olacaktır. Perde ağırlıklarından, jaluzi kesicilerine, kancalara, çubuklara, sandalyelere pek çok ihtiyacınızı JYSK’da bulacaksınız. Ayrıca perdelerinizin çok daha uzun süre dayanması için, yedek parçalar da burada! İster hazır kumaş perdeler, ister çıtalı jaluziler, ister jaluziler, ister plise perdeler veya isterseniz stor perdeler tercih edin, sizin için doğru gereçler ve aksesuarların tümü bizde. 

Doğru ekipman ve yedek parçaları kullanarak perdelerinizi evinize mükemmel uyum sağlayacak bir parçası haline getirmek sizin elinizde.  

2 ürün
    2 ürün

    Perde ve jaluzilerinizi temizlemek için ipuçları

    Perde veya jaluzilerinizi yıkamak, tahmin ettiğiniz kadar zor değildir ancak her temizlikte olduğu gibi, tozu ve kiri en başından düzenli temizlemek en iyisidir. Büyük bir iş gibi görünse de, perdeleri yıkamak, diğer hassas kumaşları yıkamaktan farklı değildir. Yalnızca unutmamanız gereken önemli bir fark vardır. Perdelerinizin çekmesi bir tişörtün çekmesinden çok daha kötüdür. Bu nedenle, perdelerinizi yıkama zamanı geldiğinde dikkatli düşünmek gerekir. Bu hem elde, hem de makinede yıkama için geçerlidir.  

    Eviniz için jaluzi tercih ettiyseniz eğer, jaluzilerin tam bir toz mıknasıtı olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Jaluzilerinizi süpürmeyi alışkanlık haline getirin ve yumuşak bir hortum ağzı kullanın. Mikro bezli jaluzi temizleyicimiz KOSTER, güneşlik ve dikey panjurların farklı kısımlarının tozunu almak için harika bir gereçtir. Perde ve jaluzilerinize bakımını doğru yapmak, görünüşlerini ilk günki gibi yeni tutar ve uzun vadede size bolca zaman ve para kazandırır.