Hayatınızı kolaylaştıran lastikli çarşaflar

Yatağınıza uzandığınız an ilk temas ettiğiniz doku çarşafınızdır. Çarşaf, yatağınızı kir ve terden korurken aynı zamanda yumuşak bir yüzeyde uyumanın konforunu sunar.  Günden güne daha fazla kişi nevresim takımını değiştirmeyi kolaylaştırdığı için lastikli çarşafı düz çarşafa tercih ediyor. Lastikli çarşaflar yatağa geçirilmeyi kolay hale getiren elastik köşelere sahiptirler.Belirli bir şekilde veya yükseklikteki yataklara uyacak şekilde tasarlanmıştır, böylece yatağınızı sıkıca sararlar ve yatağınızdan kaymazlar. Düz dokuma çarşaf çeşitlerimiz derinlik olarak yatağınızın yanı sıra yatak şiltenize de uygun formda mevcuttur. Çeşitli stil ve renklerde; 90 x 200, 140 x 200, 160 x 200 ve 180 x 200 boyutlarında lastikli çarşaflarımız arasından seçiminizi yapın. 

%100 pamuklu, lastikli çarşaflarımızı satın almak için hemen online alışverişe başlayabilir veya en yakın JYSK mağazasındaki personellerimize danışabilirsiniz. 

Temiz ve yumuşak çarşaflardan daha iyi hissettiren bir şey yoktur

Lastikli çarşaflar, size en uygun çarşafı seçebilmeniz için çeşitli iplik türlerinde ve kalite seviyelerinde mevcuttur. Bakımı kolay polyester pamuk karışımları, ütü gerektirmeyen yapılarıyla kurutma makinesinden çıkıp doğruca yatağa geçirilebilir ancak tercihiniz serin pamuk veya konforlu pamuk jarseden yanaysa, %100 pamuk çeşitlerimize göz atabilirsiniz. Ultra pürüzsüz pamuk saten ile bütçenizi aşmadan ekstra lüks bir dokunuşa sahip olabilirsiniz. Continental (kıtasal) yatağa sahipseniz, yalnızca şilteye geçirilen çarşaflarımız sizler için mükkemel bir tercihtir. 

Nevresim takımınızla uyum sağlayacak, sade renklerde ve yumuşuk dokudaki çarşaflarımız arasından hemen seçiminizi yapın.