Tüm misafirleriniz için katlanır somyalar

Ailenizi ve arkadaşlarınızı kalmaya davet ettiğinizde hiç onları nerede yatıracağınız endişesine kapıldınız mı? JYSK’dan bir misafir yatağı, cep yakmayan ve çok fazla depolama alanı işgal etmeyen, misafirler için anında çözüm sağlayan, hızlı ve kolay bir seçenektir. Çeşitli katlanır somyalar arasından seçiminizi yapın. Misafirleriniz için ekstra uyku alanına ihtiyacınız varsa, kanepe ve çekyata mükemmel bir alternatif olabilirler. Buna ek olarak, yatağı tekrar kullanana kadar odanın bir köşesinde saklamak istiyorsanız, harika bir özellik olan tekerlekli katlanabilir somyalar sunuyoruz. Sağlam yapıları ve tekerlekleri sayesinde yerleri kolayca değiştirilebilir. Böylece yatağınızı zorluk yaşamadan evin istediğiniz her köşesine taşıyabilirsiniz. Katlanır somyalar, yalnızca misafirler için değildir. Ayrıca stüdyo daire gibi her alanın değerli olduğu küçük evler için de harika bir çözüm sunarlar. Online veya size en yakın JYSK mağazasından hemen keşfetmeye başlayın.

4 ürün
    4 ürün

    Katlanır yatak pratik bir çözümdür

    Katlanabilir bir yatak, gece yatıları için akıllıca bir çözümdür ve misafirleri kanepeye yatırmaktan veya onları yerde bir uyku tulumu ve kamp matına mahkum etmekten daha iyi bir seçenektir. Ayrıca haftasonu için bir kamp planı yapıyorsanız veya sizi ağırlayacak yatağı olmayan bir ev sahibinin evinde geceyi geçirmeyi düşünüyorsanız, katlanabilir yatağınızı yanınıza alabilirsiniz. 

    JYSK’un katlanabilir somyalarıı çıtalar, bir şilte ve basit bir metal çerçeveden oluşur.  JYSK’da yastık, yorgan ve nevresim kılıflarından oluşan çeşitli seçenekler bulacaksınız ve bir daha asla misafir yatağına mahkum olmak zorunda kalmayacaksınız.