ADSLEVSandalye ADSLEV kadife/doğal
Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir
İlave destek ve konfor sağlayan kolçaklı yemek sandalyesi. Sandalyenin oturma yeri dolguludur ve gri kadife kumaştan kavisli bir sırt dayanağı vardır. Masif ahşap ayaklar.
| Malzeme | Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Masif kauçuk ahşap, Çelik |
|---|---|
| Malzeme | Oturma yeri: Kontrplak, Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Arka: Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Kolçak: Polyester, Poliüretan köpük, Çelik, Ayak: Masif kauçuk ahşap |
| Oturma yeri | Dolgu: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 25 kg/m³ |
| Sırt dayanağı | Kumaş: Polyester, Köpük malzemesi: PU (poliüretan), Köpük yoğunluğu: 22 kg/m³ |
| İşlem | Lekeli |
| Dolgu malzemesi | Oturma yeri ve arka |
| Renk | Gri, Ham |
| Özellik | Kadife |
| Monte edilmiş boyutu | Genişlik: 59 cm, Yükseklik: 82 cm, Derinlik: 59 cm |
| Oturma yüksekliği | 48 |
| Oturma derinliği | 44 |
| Kolçaklı | Evet |
| Kolçak yüksekliği | 67 |
| Montaj durumu | Kendiliğinden kurulum |
| Monte edilmemiş ebatı | Genişlik: 62 cm, Uzunluk: 58 cm, Yükseklik: 53 cm |
| Çevre ve Sağlık Sertifikası | FSC® Mix |
| Ağırlık | 8 kg |
| için test edildi | 110 kg |
| Maks yük | 110 kg |
| Üretici | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hatali gelen urun
Maaleaef beklediğim gibi gelmedigi gibi icinden Bir sandalye digerinden farkli cikti. Benim.istediğim.sandelya kumaşında hatalar VAR ama geri gondermedim cunku gec kalmıştım. Artı Siparişim neredese 50 gün hiç memnun değilim ne üründen nede hizmetimizden. Çok üzgünüm çünkü çok severek satın almıştım
Ad: amine melike
Židle
Velmi příjemný materiál i snadná údržba. Poměr cena a kvalita výborná.
Ad: Katerina
Много удобни
Страхотни столове
Ad: Наско
Nagyon szép darab
Ár érték szerint nagyon megéri.
Ad: Rubint Hajnalka
Scaune
Ușor de asamblat. Aspect frumos. Să vedem cum se comportă în timp.
Ad: Viorica
Krzesło
Krzesła super bardzo wygodne łatwo się składa. Zobaczymy po kilku miesiącach używania ale jak narazie jest ok.
Ad: Kasia
Stol
Ok produkt, grei å montere.
Ad: Arvid Håvard
Adslev fluweel 2 eetkamerstoeltjes grijs
Mooie grijze fluwelen eetkamerstoeltjes die niet al te moeilijk in elkaar te zetten zijn en waarin je mooi rechtop zit !!
Ad: Jeltje Busstra
chaises
je suis pleinement satisfaite de mes chaises. elles sont exactement comme sur la photo. elles sont douces et l'on est très bien assis dessus.
Ad: Gladys
Sitzpolster schnell durchgesessen
Habe vor einem Jahr 4 Stühle (zum Glück im Angebot) gekauft. Sie sind super angenehm vom stoff und sitzgefühl zumindest zu anfang. Leider ist der schaumstoff bei den 2 stühlen wo wir öfters nutzen schon komplett durchgesessen und muss nun mit separaten sitzkissen nachrüsten bzw überlege samststoff und schaumstoff zu kaufen um passende zu nähen. Schade, denn sonst sind sie auch vom design super schön anzusehen und trotzdem kompakt für kleine räume und unter meinem tisch schiebbar. und nicht so riesig wie die drehstühle die ja grad so modern sind .. Trotzdem hätte ich lieber mehr geld in die Handnehmen wenn ich gewusst hätte das die Polster nicht langlebig sein werden. Leider ist alles venäht sonst hätte ich einfach die polster ausgetauscht, geht aber nicht so easy..
Ad: Charlotte
JYSK'da online alışveriş yaptığınızda, yakınınızdaki bir JYSK mağazasına veya doğrudan evinize veya iş yerinize olan çeşitli teslimat seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:
TIKLA & AL - ÜCRETSİZ
Tıkla & Al ürünleri online şekilde ayırtıp, dilediğiniz bir JYSK mağazasından teslim almanıza olanak tanır. Ürünleri online olarak ayırttığınızda JYSK, siparişinizin 30 dakika içinde alınmaya hazır olacağını onaylar. Tıkla & Al seçeneği teslimat ücreti ödemeyeceğiniz anlamına gelir ve siparişinizi mağazadan teslim alana kadar ürünler için ödeme yapmazsınız.
MAĞAZADAN TESLİM AL - ÜCRETSİZ
Mağazalarımızda bulabileceğiniz ürün çeşidinin çok daha fazlasına online olarak ulaşabilirsiniz. Sadece online'da mevcut ürünleri satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken web sitemizde ödeme yapmak ve ürünlerin sizin seçtiğiniz bir JYSK mağazasına teslimatını seçmek.
Ürünleriniz mağazaya teslim edilip alınmak için hazır olduğunda JYSK tarafından sizinle iletişime geçilecektir.
KÜÇÜK PAKETLERİN EVE TESLİMATI – FİYATLARI GÖR
Online alışveriş yaptığınızda, siparişinizin evinize, iş yerinize veya sizin için uygun olan herhangi bir yere teslimatını seçebilirsiniz.
Küçük paketler, posta yoluyla veya kargo dağıtım hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirket tarafından teslim edilir.
BÜYÜK PAKETLER, KARGO – FİYATLARI GÖR
Yataklar, kanepeler veya diğer mobilya türleri gibi büyük ve ağır ürünler satın alındığında, müşterilerin büyük bir kısmı eve teslimat seçeneğini tercih eder.
Teslimat hizmetimizin dakik olduğundan emin olmak için JYSK, dünyanın her yerinde tanınmış ve güvenilir kargo şirketleriyle çalışır.
SADECE MAĞAZADA
JYSK olarak geniş yelpazemizi hem mağazalarımızda hem de online olarak sunmaktan gurur duyuyoruz. Ancak bazı durumlarda, belirli bir ürün sadece Tıkla & Al üzerinden veya direkt olarak mağazalardan alınabilir. Bu, kırılabilen ürünler, ürün yelpazesinden çıkan ürünler veya yalnızca kısa bir süre için satılan ürünler için geçerli olabilir.
TESLİMAT FİYATLARI
Teslimat çözümmleri ve fiyatları hakkında daha fazlasını okuyun.

