Açık hava davetleriniz için bahçe masaları

Sıcak bir yaz akşamında dışarıda oturup yemek yemekten daha güzel bir şey var mı? Ailece açık havada yemek yemek için bir araya gelinildiğinde, bahçe masası mobilyaların merkezinde yer alır. JYSK'da bahçe8 masalarında çeşitli stil ve boyutlara sahibiz.  
Hızlı geçen yaz aylarının en güzel anıları aile ve arkadaşlarınızla açık havada yediğiniz yemeklerdir. İster barbekü yapıyor olun ister basit bir salata ve taze ekmek atıştırın anın keyfini çıkarmanın tam zamanı. Kuşkusuz, bahçe masası açık hava yemellerinin merkezinde yer alır ve JYSK'da her ortama uygun şekil ve tarzlarda bahçe masalarımız var. Bahçe masalarımızı ayrı olarak satın alabilir veya zahmetsiz bir bahçe yemek takımı keşfedebilirsiniz. Satın alacağınız bahçe masasının, sahip olduğunuz sandalyelerin yüksekliğine ve tarzına uygun olması gerektiğini unutmayın. Yeni bahçe sandalyelerine ihtiyacınız varsa geniş yelpazemize göz atabilirsiniz. Terasta yemek yiyebileceğiniz büyük bir partiye ev sahipliği yapabilecek veya küçük bir balkona uygun yemek masaları arasından seçiminizi yapın.

54 ürün
  54 ürün

  Nasıl bir bahçe masası seçmelisiniz?

  Doğru bahçe mobilyası seçimi ile yazın keyfini doyasıya çıkarın. Bahçe mobilyası alırken, dikkate almanız gereken bazı unsurlar vardır. Örneğin;

  • Konfor
   Bahçe mobilyaları rahat olmalıdır. Bahçe sandalyesi, hem sırtınız hem de bacaklarınız için destek sağlamalıdır. Bahçe mobilyalarının yüksekliği de oldukça önemli bir role sahiptir ve rahatça oturabilmeniz için vücudunuza en iyi desteği sağlayacak şekilde düşünülmelidirler. Örneğin, sandalyenin kolları ön kolunuzu destekleyen bir yüksekliğe sahip mi?
  • İşlevsellik
   Mobilyalarınız, aklınızdaki amaca uygun mu? Mümkün olduğunca az yer kaplayan, istiflenebilir veya katlanabilir mobilyalar edinmek kullanışlıdır. Ayrıca, bahçe sandalyelerinin, bahçe masasının altına itilip itilemeyeceğinin kontrol edilmesi de kullanışlı olabilir, böylece kullanılmadığında size daha fazla yer kalır.
  • Bakım gereksinimleri
   Bakım gerektirmeyen bahçe mobilyaları idealdir, bu nedenle bahçe mobilyanızı alırken malzemeyi göz önünde bulundurun. Her malzemenin gerektirdiği bakım miktarı büyük farklılıklar gösterebilir.

  Farklı malzemelerden oluşan geniş yelpazemizden seçiminizi yapın.

  Bir malzeme seçerken bakım gerektirmeyen bir malzemeden bir bahçe masası mı, yoksa az da olsa bakım isteyen klasik ahşap bahçe mobilyası mı tercih ettiğinizi göz önünde bulundurun. JYSK'da, FSC-sertifikalı sert ahşapları ve metali içeren geleneksel malzemelerden ve ayrıca polirattan, plastik, sentetik ahşap ve bakım gerektirmeyen yapay ahşaptan yapılmış çok çeşitli bahçe masaları ve sandalyeleri bulacaksınız. Kılavuzumuzda, nelere dikkat etmeniz gerektiği ve hangi seçeneklere sahip olduğunuz konusunda daha fazla fikir edinebilirsiniz, böylece  yeni dış mekan mobilyası satın almanız gerektiğinde doğru seçimi yababilirsiniz.