Açık alanlarınız için oturma minderleri

JYSK'da bahçe koltuklarınız için farklı renk, tasarım ve malzemelerden oluşan çok çeşitli bahçe koltuk minderleri bulacaksınız. Bahçe mobilyalarınıza minder ve oturma yeri minderleri eklemek, bahçe ortamınıza daha fazla hava katmakla kalmaz, aynı zamanda güneşlenmek veya bir akşam yemeği partisi vermek için dışarıda saatlerce vakit geçirmeniz için size ekstra konfor sağlar. Ayrıca pikniğe veya kampa gidiyorsanız, bu bahçe minderlerini yanınıza alabilirsiniz. 
 
JYSK'dan bir bahçe minderi ile dışarıda rahatça oturarak bu yazı en iyi şekilde değerlendirin. Bahçe ve veranda sandalye minderleri yelpazemizi online ve mağazada satın alın. 
 
Seçtiğiniz dış mekan mobilya temasını tamamlamak için uyumlu veya kontrast bir renk tercih edin. Bir koltuk minderi, yumuşak ve yalıtkan bir bariyer sağlamaya yardımcı olmak için genellikle köpük veya elyafla doldurulur, ayrıca hoş bir etki yaratmasını istiyorsanız hasır koltuk minderlerini de inceleyebilirsiniz.

15 ürün
    15 ürün

    Konforlu bir bahçe minderi ile rahatlayın

    İster masif ahşap, ister metal, ister hasır veya isterseniz alandan tasarruf sağlayan katlanır sandalyeler tercih edin, dış mekan koltuk minderinin eklenmesiyle daha konforlu bir deneyim yaşayacaksınız! Dış mekan sandalye minderi, mobilya takımınızı hoş bir şekilde tamamlar ve misafirlerinizi, akşam yemeğinin temizlenen son bulaşıklarından sonra oturup uzunca sohbet etmeye iter. JYSK'un mevsimlik veranda sandalye minderleri koleksiyonu, çoğu sandalye şekline ve boyutuna uyacak şekilde tasarlanmıştır ve genellikle bunları koltuk arkasına veya tabanına güvenli bir şekilde sabitlemeye yardımcı olmak için uyumlu kumaş bağlarıyla birlikte gelir.