Bahçenizde keyifli zaman geçirmeye davet eden trambolinler

Bir trambolin açık havada oyun oynamaya olanak sunarken çocukların TV veya tabletlere ara vermeleri ve biraz temiz hava almaları için iyi bir fırsat yaratır. Bir trambolin pozitif enerji ve iyi bir egzersiz sunar ve çocuklar arasında oldukça popülerdir, ancak trambolinler söz konusu olduğunda unutmamanız gereken bir nokta vardır. Güvenlik. Trambolininize dahil değilse, bir emniyet ağı edinmeniz önemlidir, eğer yerden yüksek bir trambolininiz varsa küçük çocukların trambolinden düşmeden inip çıkabilmeleri için merdiven kullanmayı da düşünebilirsiniz. Alternatif olarak, trambolininizi zemine yerleştirebilirsiniz, böylece trambolin yere yakın olduğundan düşmeleri daha az tehlikeli hale getirirsiniz. 

İlkbahar ve yaz aylarının keyfini JYSK'dan bir trambolinle çıkarın. Ürün yelpazemizde, kenarlarında mat bulunan hem küçük hem de büyük trambolinlerimiz ve güvenliği sağlamak için doğru aksesuarlarımız mevcuttur. Tüm trambolinlerimiz siyahtır. Aşağıdaki çeşitlerimize göz atın ve iyi bir teklif yakalayın. 

Bir trambolinin avantajları

Bahçe için bir trambolin edinmenin birçok faydası vardır.

1. Bir bahçe trambolini, çocuklarınızın motor becerileri üzerinde olumlu bir etki yaratabilir ve yaptığınız hareketlere dayalı olarak fiziksel gelişimi güçlendirmeye yardımcı olabilir.
2. Hem çocuklar hem de yetişkinler için iyi bir egzersiz sunar ve spor salonuna gitmenin yerini tutabilir. Trambolin üzerindeki fiziksel aktivite, çocuklara denge, koordinasyon ve konsantrasyonu birleştirmeyi öğrettiği için daha iyi bir öğrenme yeteneği ve dayanıklılık sağlar.

Yine de fazla cesaretli hareketlere dikkat edin, çünkü sonunda incinebilirsiniz.

Güvenliğiniz için doğru trambolini seçin

Bir trambolin pozitif enerji ve iyi bir egzersiz sunar ve çocuklar (ve büyük çocuklar!) arasında oldukça popülerdir. Burada çocuklar zıplayabilir, gülebilir, takla atabilir ve eğlenceli oyunlarla zaman geçirebilir. Aileniz için bir tramboline yatırım yapmadan önce göz önünde bulundurulması gereken birkaç şey vardır.

  • Boyut: bahçenize uygun olmalıdır, ayrıca yalnızca çocuklar tarafından mı kullanacak yoksa hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından mı kullanılacak göz önünde bulundurmalısınız. Güvenlik nedeniyle trambolinde, önerilen maksimum kişi ağırlığını kontrol etmek önemlidir, çünkü bazı trambolinlerde yalnızca tek kişi zıplayabilir.
  • Güvenlik: ister bir zemin trambolini, ister yerin üstünde olan ayaklı bir model satın alıyor olun, bir güvenlik ağına yatırım yapmak iyi bir fikir olabilir. Ayaklı trambolinin kurulumu kolaydır, bir yer trambolinini kurarken zemini kazmak için daha profesyonel yardım gerekebilir. Ayaklı bir trambolin seçerseniz, kuvvetli fırtına ve rüzgar durumunda onu fırtınaya dayanıklı hale getirmeniz önerilir.

JYSK bahçe trambolinlerinde her zaman düşük fiyatlar ve iyi teklifler bulacaksınız. Kalite ve güvenlikten ödün vermeyiz, bu nedenle JYSK'daki tüm trambolinler, tanınmış test enstitüleri tarafından kalite testinden geçirilir.

JYSK'daki trambolinler

JYSK'da iyi kalitede uygun fiyatlı trambolinler bulacaksınız. Çimin üzerinde duracak geleneksel bir trambolin veya zemin trambolini satın alırken, farklı boyutlar arasında seçim yapabilirsiniz. Hepsi yuvarlaktır ve 250 cm, 305 cm, 396 cm ve 426 cm çaplarında mevcuttur. Trambolinlerin tümü, aşınmaya ve paslanmaya karşı koruma sağlayan galvanizli çelik yaylardan ve hava koşullarına dayanıklı sağlam kauçuk kaplamalı köpükten bir kenar minderinden oluşur. Ancak, ne trambolinlerimizin, ne de güvenlik ağlarımızın donmaya karşı dayanıklı olmadığını unutmayın.